Що плавання програма обслуговування я можу зробити до наступного літа?

За це літо, я був зосереджений на плавання, 3-4 рази на тиждень, майже 1 години кожний раз, в основному у відкритий 50м басейн. Тепер, коли осінь прибуває (відкриті басейни закриті минулого тижня у Стокгольмі) і робота забирає, це не можливо, щоб плавати, що часто.

Моє питання: скільки тренувань в тиждень і тривалість плавання обслуговування програми протягом наступних шести місяців?

+529
Fernando Xagero 6 лист. 2018 р., 10:17:48
32 відповідей

Я роблю неабияку кількість велосипедних над тим, що деякі будуть вважати далекі відстані - ~40 проїжджає милю кожні 2-3 тижні і більше короткі прогулянки частіше.

Я повинен споживати значну кількість вуглеводів високого ГІ, а на велосипеді або я, безумовно, Бонк десь біля 120 хвилин.

Що я хотів би зрозуміти, наскільки цей витрата впливає на спалювання жиру. Як тіло "виберіть" які джерела енергії, щоб залучити на час тренування. Фізичні вправи спровокувати організм постійно спалювати жир (і все інше можна знайти), або низький рівень глюкози в крові, необхідних для цього сил?

Зверніть увагу, що це не загальне питання втрати жиру. Я не шукаю "як максимізувати втрату жиру". Я шукаю, щоб зрозуміти науку.

З того що я читав серцевого ритму під час тренувань пов'язані з частка калорій, почерпнутих з глікогену і жиру. Я бачив значні розбіжності з приводу погоди це означає, що спалювання жиру падає при високій ЧСС чи ні. Але дозволяє припустити, заради аргументу, що я тренуюся з такою швидкістю, яка не спалювати значну кількість жиру.

Він також зрозумів, що прийом вуглеводів під час тривалих поїздок зросте витривалість, дозволяючи ваше тіло, щоб спалити вуглеводи ви їсте / п'єте перед спалюванням глікогену і, отже, збільшення часу до глікогену виснажені.

Що я дійсно питаю тут: чи є вуглеводи я їм під час їзди впливають спалений жир і глікоген спалюється рівномірно (залишаючи незмінними пропорції). Або робить, чи це впливає на асиметричний? Це суттєво впливає на один більше іншого і таким чином змінити пропорції?

+996
Alice shark 03 февр. '09 в 4:24

Як ваш час, проведений за межами гуляє? Чи є у вас робота сидячи за столом? Стоячи? Рухатися про? Все це буде впливати на кінцевий результат.

Як правило, на ці калькулятори, я намагаюся просто заповнити в "сидячий". Проблема з вибором рівня активності полягає в тому, що це велика думаю на калькуляторі частина. Вони визначають "злегка активний", як фізичні вправи і спорт від 1 до 3 разів на тиждень. Я ходжу в тренажерний зал 3 рази в тиждень, але витратити близько 1,5-2 годин у будь-який час на силові тренування. Це не зовсім світло. Однак, якщо я хотів провести цей час робити кардіо, я б спалити набагато більше калорій. Між тим, у кого фізично важка робота, а не робити якісь вправи за межами, які будуть використовувати набагато більше калорій, ніж у мене на щоденній основі.

Кращий підхід полягає в тому, щоб спробувати кілька онлайн калькуляторів, з допомогою сидячий рівень активності кожен раз і взяти середнє з їх оцінок. Це дасть вам уявлення про те, Ваш загальний щоденний витрата енергії без фізичних навантажень. Це всього лише оцінки, оскільки фактична вартість залежить набагато більше, ніж факторів, таких калькуляторів. Люди тієї ж статі, зросту і ваги, будуть мати різний рівень метаболізму з-за генетичних відмінностей, склад тіла і спосіб життя.

Після того, як ви прикиньте, хороший підхід, щоб отримати більш точний номер для відстеження калорійність вашого раціону, використовуючи різні інструменти, доступні онлайн (MyFitnessPal-популярне місце), їсти точно оцінювати і контролювати свою вагу. Самий кращий спосіб-це щоранку зважуйтеся, до або після походу в туалет, але перш ніж пити чи є що-небудь, а потім взяти тижневий середні показники. Це дозволить зменшити вплив нормальних добових коливань. Якщо ж вага збільшується за кілька тижнів, то оцінка калорій був трохи на високій стороні. Якщо вона зменшується, ви знаходитесь у дефіцит калорій. Якщо вона залишається приблизно такою ж, ти знайшов правильне кількість, щоб почати від.

Кількість буде змінюватися з часом в залежності від втрати ваги або збільшення ваги і активності.

+974
Yissr 24 лист. 2010 р., 00:42:37
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я також зробити деякі досить сильні болі в шлунку після запуску, його, як правило, зранку, а іноді ввечері після особливо тривалій перспективі. Я бачив мого лікаря кілька разів, тому що спочатку я не співвідносити болю з бігом. Вона побігла шквал аналізи і все було добре (крім мене анемія з низьким рівнем вітаміну D), тому я ламав собі голову, намагаючись з'ясувати, що могло б стати причиною болів, а іноді і здуття живота після довгого бігу. В моєму випадку я думаю, що це частково проблема гідратації. Я п'ю до і під час бігу, але не багато, а якщо я не змушую себе пити, коли біль посилюється. Я не знаю, якщо це має значення, але я виявив, що спортивні напої (Gatorade, як), здається, щоб допомогти зменшити ймовірність болю, опосля, як добре, але я не впевнений, чому.

Я зараз експериментую з типом їжі, яку я їм до і після бігу. Здається, що якщо я їм що-то з великою кількістю вуглеводів до або після того, як я буде ще болючіше. Горіхи і йогурт, здається, досі бути в порядку, щоб поїсти до або після бігу. Такі речі, як протеїни, батончики, схоже, не пройде.

Я не знаю, якщо це допомагає на всіх, але це те, що я роблю, тому що я точно не збираюся припиняти біг.

+972
caleb baker 30 лип. 2016 р., 12:26:17

Мені 13, як назва говорить, і я дійсно хочу наростити м'язову масу.

Зараз я займаюся їздою на велосипеді і 25 присідань 25 паяців і деякі різні речі, і якщо у мене є час.

Мені було цікаво, якщо там був план тренування, який є низька вартість (пам'ятаю, мені 13) і що я можу зробити вдома.

+966
CLS 16 трав. 2010 р., 05:49:58

Тому я роблю цю тренування-

workout

Так що я трохи вузькі, і ви повинні зробити це 4 рази в тиждень, щоб отримати м'язи. І тому ви повинні мати 1 вихідний між 2 тренуваннями, щоб дозволити м'язам зажити.

Але в той же час у мене маленький живіт і я хочу позбутися від нього. Тому з сьогоднішнього дня я почав бігати вранці на порожній шлунок(без їжі) протягом 20 хвилин. Я повинен обмежити цей теж працює по 4 дні в тиждень? Чи включається запобігти м'язи від регенерації?

Або я повинен працювати кожен день, і біг не вважається вправа на мій день відпочинку?

+863
Shanta 18 жовт. 2010 р., 13:40:53

З тих пір, як я почала бігати, я помітив, що мій апетит зріс неймовірно.Мені потрібно знати, скільки я можу з'їсти для втамування голоду під час перебування під моїм спалювати калорії. Чи є спосіб, щоб підрахувати, скільки калорій ви спалюєте під час інтервалу бігу (біг 2 хвилини ходьби 3 хвилини, тощо)?

Я дуже тяжко працювала, щоб скинути значна кількість ваги, і в той час як голод-це неприємно, я не хочу переїдати і почати збирати вага назад точно. Крім того, у мене ще є кілька фунтів, щоб програти.

+854
Ciph3r00t 21 вер. 2010 р., 01:00:58

Ех... страшний масштаб...

Вага-це просто число воно не повинно бути метою, щоб змусити стрілку менше рухатися, коли ви наступите на нього, якщо ви ожирінням. Навіть тоді, для того щоб схуднути, ви повинні спалювати калорії. Підняття тягарів є хорошим додатковим активність спалює калорії.

Ви повинні втратити жир і наростити стільки м'язів, що ваш вага збільшується, ви сидите на кожен культурист в сон. Я можу майже обіцяти, що цього не відбудеться без неприродною допомоги.

Інший факт полягає в тому, що чим більше у вас м'язів, тим більше калорій ви спалюєте при виконанні повсякденних завдань. Саме тому вона стає все більш важким для деяких людей, щоб додати м'язи, коли це потрібно.

Стільки, скільки ми можемо бажати змін, людське тіло намагається залишатися незмінним або повільно змінюватися. Ось чому люди, як вони отримують більше розтяжки (м'язи або жир). Аналогічним чином, коли ви втрачаєте вагу швидко, ви будете мати додаткову "шкуру", поки ваше тіло не відновлює його. Ми не можемо дозволити наші уми будуть розчаровані в тих обмеженнях, які кожен орган має.

+848
cgapperi 19 серп. 2014 р., 14:13:51

Якщо це тільки один день на тиждень збільшувати свій протеїн на наступний день буде залишити додатковий білок для м'язів вчора недогодовують, щоб бути поповнений і якісно відремонтували. Це не грот турбуватися про те, наскільки ви натиснете вашу мету на тиждень ваше тіло має спосіб якщо рівномірно розподіляючи білка відповідно. Краса нашого тіла-це механіка всередині.

+848
Paul Lalonde 30 серп. 2015 р., 18:33:48

Найкращих результатів для підвищення лавці і присів на лавці і важкі присідання. Однак це звучить, як ви хочете поліпшити свої штангою, жим і присед чинності з допомогою методів тіла. Це буде складно. Ось що я хотів би спробувати:

 • Вам добре на пістолети. Як тільки ви зможете зробити п'ять поспіль, додавайте вагу. Нічого ви можете тримати у ваших руках буде працювати. Важче краще.
 • Віджимання. Збільшуючи кількість повторень за, скажімо, тридцять чи п'ятдесят або СТО не сильно допоможе жим лежачи, так що дивіться в складніше варіації гімнастичні віджимання раз ви на посилання.
 • У вас є партнер для тренувань? Покладіть їх на спину і присідати.
 • Стійка на руках і стійка на руках віджимання. Переходять на лавці не значне, але збільшення ваші нагальні сила може трохи допомогти.

Якщо ви не шукаєте для присідання або жиму номери спеціально, але цікавить міцність з використанням методів тіла в цілому, я рекомендую глибоко дивлячись в гімнастиці. Тренер Зоммер будує гімнастичних тіла є хорошим місцем для початку, як працює Росс Enamait по.

Але якщо це дійсно присіданні та жиму ви хочете, кращі результати будуть знайти штанги, гантелі і стійки для дешеві на барахолці або розпродажу.

+828
kamikadze0609 8 лист. 2011 р., 23:49:11

Під час деяких вправ (віджимання, crunshes) все моє тіло тремтить, я відчуваю тремтіння, що я не можу контролювати. Це відбувається навіть у перші пуш-ап, коли я не втомилася взагалі. Отже, мої запитання:

 1. Яка може бути причина цього?
 2. Це Тремор впливає на ефективність моєї тренування?
 3. Я повинен бути намагаючись управляти нею, і якщо так, то як?

Мені 37, і нещодавно почав працювати після тривалого періоду без будь-якої фізичної активності.

+783
Tao Wang 16 черв. 2010 р., 06:44:42

якщо є які-небудь побічний ефект

Глутамін може призвести до Ваш стілець, щоб трохи послабити. Інші речі можуть мати додаткові інгредієнти, і сироватковий протеїн є досить типовим джерелом їжі знайшли в багато продуктів, які ви, ймовірно, вже споживати.

дозування цих добавок

Ви хочете, щоб читати етикетки.

чи повинен я приймати їх щодня або до/після тренування

Знову ж, ви хочете, щоб читати етикетки. Постарайтеся запам'ятати, що добавки є додатковими , і, якщо у вас хороша дієта насправді ви не потребуєте в них. Все, що ви везете, пов'язаних із зміцненням м'язів і нарощування м'язової маси відбувається весь день і ніч. Є невеликі злети і падіння, але в картину ви хочете, стабільні поставки високоякісних поживних речовин, включаючи білок.

чи повинен я приймати їх протягом місяця, потім зупинка на 2 тижні, або просто тримайте їх поки у мене є регулярні тренування, наприклад, 2-3 рази в тиждень

Вам не потрібно буде постійно включатися і вимикатися білка і амінокислот добавки кислоти. Знову ж таки, ви отримаєте білок і амінокислоти зі звичайної їжі, яку ви їсте.

+697
vdubgeek 17 січ. 2013 р., 15:27:13

Гарна річ про гантелями полягає в тому, що ви можете додати їх на багато легше вправи. Багато культуристи використовувати гантелі, щоб допомогти гарантувати, що їх рутина/результати симетричні, кожної частини тіла потрібно підняти ту ж суму - де штанги дозволяють людині "обдурити" і перекласти частину навантаження на одну сторону тіла. Якщо ви поставите хорошу рутину, торкаючись кожної частини тіла ви повинні побачити гарні результати від програми гантелі близько 3 місяців (в залежності від вашого поточного стану та інтенсивності ви йдете з).

+655
mikeonrails 25 квіт. 2017 р., 13:57:04

Ну я не можу відповісти точно і він не може бути укладений. Після того, як на протеїнові добавки за 2 роки у мене виникли проблеми з моїм важелем у тому числі і жирних важіль/запалення і не лабораторні аналізи включають: * звіт. Я не п'ю алкоголь/палити або використовувати тютюн. Для мене це була випадкова знахідка і я на багато ліків зараз і сподіваюся на одужання 100%. Моя печінка все було добре 2 роки тому. Мої лікарі порадили мені використовувати протеїнові коктейлі. Я дуже усвідомлюючи, що я їм все в моєму житті так мало можливості запідозрити що-небудь ще, що могло викликати це. Зараз я перебуваю в процесі втрачаєте всі м'язи, що я зробив з цими трясе :-)

+586
Tejesh Atr 17 трав. 2018 р., 15:06:00

Джон,

Дейв Liepmann є правильним. Однак концепція називається ізометричні утримання і повний діапазон руху.

Повний спектр вправ руху є більш функціональними і, як було показано, щоб зменшити навантаження на суглоби. У цьому випадку плече в ліктьових суглобах. Ізометричні утримання як було показано, щоб набрати більше м'язових волокон, а також збільшують навантаження на суглоби (плечі і лікті при жимі лежачи).

Це тому, що наші тіла і суглобів більше підходять для повного діапазону руху з нашої повсякденній діяльності. Подумайте про це, ми, як правило, вставати і рухатися, забрати речі і покласти їх вниз, постійно переїжджаючи з одного місця на інше.

При цьому, як кажуть, немає нічого поганого з тренування з ізометричної тримати, поки у вас є мета і є функціональним і характерні для цієї мети. Якщо ваша мета-набрати більше м'язових волокон, то ви повинні спробувати, щоб тренуватися з ізометричної кожен зараз і потім. Я кажу, що 1-2 рази на місяць, щоб зменшити навантаження на суглоби (присідань, жимів лежачи, плече Преси, тощо). Потрібен час, щоб звикнути до цього типу методики навчання.

Хорошим прикладом є поглянути на шляху найприкріше поїзд електромонтажників. Вони ж з ізометричної утримуйте (зазвичай близько 5-10 секунд), щоб дати їх нападники і півзахисники іноді працювати.

В цілому, лише переконавшись, що методика навчання підходить для ваших цілей і функціональних вашої діяльності, якщо ви бігун, культуристів або якогось спортсмена для зменшення травм і для досягнення найкращих результатів.
Сподіваюся, що це допомагає!

+582
Crosby 2 січ. 2019 р., 10:56:38

Деякі швидкі дослідження повертається в наступних статтях:

Хто знав, що профілактика каменів у нирках була такою простою?

"У 1990-х роках, коли дієта Аткінса досягли величезної популярності, критики стверджували, що високий
споживання білка призводить до сечокам'яної хвороби. Це виявилося повним міфом, але
дезінформація, як і раніше поширюється.

Хоча білка обмежені дієти корисні для людей, у яких вже є нирки 
захворювання, вживання м'яса не викликає проблеми з нирками[7]. Крім того, жиророзчинні 
вітамінів і насичених жирів, що містяться в продуктах тваринного походження мають найважливіше значення для правильного функціонування 
ваші нирки."

Дієти з високим вмістом білка: відокремити факти від вигадки

"Твердження про те, що споживання білка призводить до каменів в нирках-це ще один популярний міф, який 
не підтверджується фактами. Хоча білкової дієти корисні для людей 
хто має хвороби нирок, вживання м'яса не викликає проблеми з нирками (10). Крім того, 
жиророзчинних вітамінів і насичених жирних кислот міститься в тваринних продуктах стержневы 
для правильного функціонування нирок".

Мінуси Дієти З Високим Вмістом Білка

 • Подивіться на заголовок під назвою - можливе пошкодження нирки

Я прийшов до висновку, що при споживанні великої кількості білка щодня

 • Не пити достатню кількість води може викликати камені в нирках
 • Генетичні дефекти можуть зробити камені ймовірніше
 • Не здорове харчування, не отримують достатньо клітковини
 • Деякі дослідження стверджують, що: велика кількість протеїну під час вирізання вуглеводів може збільшити ризик проблеми з нирками. (Знову ж, попередні пункти можуть запобігти це)

Моя особиста думка - я думаю, що якщо ви підтримувати здорову дієту і пити багато води, ви не повинні мати ніяких проблем. Я близько 300 грамів білка в день, який включає в себе 12 унцій курки, лосось, арахіс, 2 сироватки протеїнові коктейлі, маса вітамінний коктейль (50г білка) і казеїнового коктейлю. Я на цій дієті за 3 місяці і не було ніяких проблем.

+564
Kyle Lynn 4 трав. 2012 р., 22:19:25

Тренування якраз перед обідом або перед вечерею.

Я визнаю переваги ранкового тренування (перед сніданком). Але це пов'язано для більшості людей рано вставати що може бути проблемою і приводом для пропуску тренувань.

Працює тільки перед дві інші страви зберегти деякі переваги ранкового тренування. Припускаю, що ви скоротили споживання калорій, ви повинні бути практично до того часу зголодніла. Так, ви, швидше за все, спалювати більше жиру.

Ще одна перевага, якщо ви не занадто сидяча, полягає в тому, що ваші м'язи вже проснулись і вам не потрібно буде тепліше.

Якщо ваша робота передбачає багато розумової діяльності, ви не можете виконувати свою роботу тільки після тренування. Однак, ви можете перейти до трапези тільки після тренування. Тому класти їжу між тренуванням і ваша робота допоможе вам заощадити час.

Це було легко для мене, щоб дотримуватися цього графіка. Я просто не дозволяю собі з'їсти мій обід до закінчення достатнє фізичне навантаження. Я іноді приношу з собою обід в тренажерний зал, і я дивлюся на це, як я тренуюся. Так це як нагорода після тренування.

+493
user51666 23 лист. 2019 р., 22:24:44

Я дуже рекомендую вам ці диски. Я купив сам і вони дуже корисні. Ви можете отримати багато нових ідей від них, і вони дуже дешево, тому... Дивитися це трейлер:

http://sports-drills.com/demo

http://sports-drills.com/

+462
Derek Wood 11 лист. 2010 р., 09:03:36

Оскільки ваша мета тут, щоб зробити тягнути ДБЖ, я буду звертати більше уваги на те, що тільки верхня частина спини зміцнення в якості назви запитів. Є три основні чинники, які ви повинні зосередитися на поліпшенні: вага, сила, і техніка.

 1. Схуднути. Робити кардіо, щоб спалити жир зробити підтягування більш керованими, оскільки у вас менше загальна вага фізично підтягнути. Ви побачите великі успіхи в цій області, якщо у вас надмірна вага, а якщо ви середній/худий, потім зосередитися в іншому місці.

 2. Допомагав Тягнути ДБЖ. Це має ту перевагу, силу і відпрацювання техніки. Ви можете досягти цього за допомогою підтягнути машину, яка допомагає підтримувати стільки свою вагу, так що ви можете ефективно робити підтягування на значно меншу вагу, ніж ваші тіла, а потім поступово збільшувати цю суму, поки у вас є сили, щоб зробити без сторонньої допомоги. Вимагає тренажерний зал/машини, щоб зробити.

 3. Опір Смуги. Це ще один спосіб імітації підтягувань без потреби робити повний вагу тіла. Прикріпити еспандери до стелі/отвору, сідають і імітують підтягнути. Будує Силу, в меншій мірі для техніки. Можна зробити вдома з важкими еспандером.

resistance band pull up

 1. Негативи. В основному ви використовуєте крісло або інший матеріал, щоб допомогти зробити ваш підборіддя вище перекладини, а потім повільно опускайтеся вниз. Це допоможе вам більше звикла проводити свою вагу і допомагає поліпшити вашу силу і техніку. Можна зробити вдома з підтягнути бар і крісло.

 2. Pulldowns. Це допоможе зміцнити м'язи, і може бути послідовно завантажені набагато більше, ніж гантелі. Недолік-він вимагає машина.

enter image description here

+455
Darcys22 19 лист. 2012 р., 12:29:02

Так, сироватковий протеїн може бути корисний для літніх людей також. Журналу Американського коледжу харчування, JACN, повідомляє, що літні люди мають велику потребу в білку, ніж у молодих людей. Враховуючи, що твоя мати вправи, прийом сироватковий протеїн (або інших біологічних джерел білка), особливо відразу після тренування, цілком може допомогти їй мінімізувати пов'язані з віком атрофія м'язів. Ось кілька посилань:

JACN -

 • Білка рахунків тканини на 30% всього тіла з обороту білка, але швидкість знижується до 20% або менше до 70-річного віку. Результатом цього явища є те, що літні люди потребують більше білка/кілограм ваги тіла, ніж молоді дорослі.

 • Високий рівень білка в раціоні не буде впливати на функцію нирок у людини, яка не має сприятливі захворювання нирок.

 • .. вимоги для екзогенного білка не менше 1,0 г/кг маси тіла з додаткових сум, необхідних для загоєння ран і пролежнів, для боротьби з інфекцією, або будувати нові тканини для заміни звичайних втрат

 • Регулярні фізичні вправи стимулюють білкові тканини обороту і підтримки м'язової маси. Однак, важливо, що достатньої кількості енергії і протеїну надаються із зовнішніх джерел, так що м'язова тканина і інші білкові компоненти можуть бути відновлені.

За даними дослідження, в січні 2008 року питання про "поточному відгук в лікувальному харчуванні і метаболічного догляду",

 • Літні люди все ще в змозі реагувати як тренування з обтяженнями і анаболічні сигнали, що подаються білок, надаються певні амінокислоти, такі як лейцин, присутні. Сироваткові білки є багатим джерелом цих незамінних амінокислот і швидко підняти плазмових амінокислот, забезпечуючи таким чином основу для збереження м'язової маси. Кілька досліджень за участю добавка сироватковий білок, як було показано, щоб бути ефективним у збільшенні впливу опору вправу, особливо якщо прийом відбувається протягом декількох годин навколо навчань.

Навіть якщо твоя мати вправи може бути дуже інтенсивним, схоже, вона знаходиться на правильному шляху, і додавання сироваткового протеїну після її вправ може допомогти зберегти м'язову масу і не нашкодити (якщо у неї є захворювання нирок, як @Evain камбали помітили).

+438
mecsco 2 лист. 2013 р., 14:12:45

Це звучить, як ви робите все, що можна зробити, щоб допомогти ваш стан. Найкраще, що я можу зробити, це дати вам ідеї для натхнення.

1) отримати правильний стілець. Оскільки ви сидите весь час, там можуть бути деякі спеціальні крісла, які можуть допомогти посидіти в більш вигідному становищі.

2) змінити становище кожен так часто. Може бути, один раз кожні 30 до 60 хвилин

3) класти під час роботи, якщо це можливо.

4) працювати стоячи. Зробити стіл з регульованою висотою.

5) спробуй нагрій. Ця сторінка припускає, що, а також деякі інші продукти для боротьби тазовий нахил.

6) розглянути можливість отримання шиацу сидіння для стільця. Вони також приходять з підігрівом сидінь.

Я знаю, що ви вже знаєте вправи, але розглянемо деякі рухливості кульшового суглоба вправи, як описано тут.

Ви також можете дізнатися на цій сторінці, але якщо ви не, це може бути корисним.

Я хотів би почути ваші результати в коментарях, якщо ви спробувати деякі з них.

Оновлення

Ах, так, я теж можу тепло рекомендувати цей спеціальний грудної міст стрейч. Він творить чудеса, гнучкості лопаток і грудного відділу хребта (хребет між лопаток). Працюючи на хребет може поліпшити становище в області стегон. Хто знає? Можливо ваш нахил стегна-це результат компенсації негнучкий хребет.

Незалежно від того, що стрейч буде робити чудеса для вашої верхньої частини спини і запобігання округлі плечі :)

+370
lsusr 10 груд. 2018 р., 14:38:21

Я хочу знати, як я можу вирішити, чи повинен я зробити одну частину тіла в день або 2-3? У мене струнке тіло і я хочу, щоб худий і м'язистий одна.

По частині тіла я маю на увазі:

 • груди
 • плечі
 • тому
 • біцепс
 • трицепс
 • ноги
 • АБС

Я роблю 1 або 2 вище в день (що привело до 6 дня циклу до повного), але тепер у моєму новому залі, що мені було дано 3 дні циклу:

 1. верхня частина тіла
 2. нижня частина тіла
 3. АБС

Я впевнений, що це залежить від багатьох особистих факторів (поточне тіло-типу, як очікується, тіло-типу, так як коли я був gymming), але я хотів зрозуміти, як вирішити це.

У моєму досвіді я відчуваю, що мої м'язи розробляються і тому я не можу судити про ефективність одних над іншими.

+351
markdarb 4 вер. 2018 р., 04:11:09

По-перше, відчуття першіння оленяча шкіра означає, що у тебе було гарне тренування, і м'язи ростуть. (МФ. М'язи ево і bodybuilding.com)

По-друге, якщо ви не можете відчувати груди в жимі лежачи, поки ви робите цю вправу, то краще дотримуватися вправи, де ви відчуваєте, це правильно - наприклад, спробувати похилій жим лежачи або нахил гантелей, прес.

С. П. Я ніколи не відчував, що моя груди правильно exercieses без ухилу, до речі, і мої руки трохи занадто довгі (я 182см високий)

+315
imetthiswizard 7 січ. 2016 р., 15:19:18

Фотографувати. Я припускаю, що ви ще новачок, тому намагаюся отримати м'язи і втрачати жир в той же час. Це досягається тільки за рахунок новачків, тому що організм не звик до тренування/важка атлетика ще.

Робити знімки раз в тиждень/місяць, щоб відслідковувати прогрес. Причина ви не бачите прогресу в дзеркало, тому що ви подивіться на ваш щоденний прогрес і порівняти з вчорашнім. Якщо порівнювати з минулим місяцем і ви втратили 5 фунтів, ви бачите різницю 5 фунтів зробив.

Інший спосіб полягає в тому, щоб перевірити, якщо ваш одяг, як і раніше підходять. М'язи щільніше, ніж жир, тому ваш лінії талії буде менше, і штани повинні почати відчувати себе вільно.

+304
august 10 черв. 2013 р., 19:40:00

Тому у мене є цілі, що включають наповнювачі і стає сильнішою(зростає моя лавці, присідати, скручуватися і т. д.), але недавно я вклав в акції мета зробити 100 віджимань поспіль. Буде підйом легких ваг допоможи мені дістатися до цієї мети швидше? І якщо не втручатися в мою зсипати в процесі?

+303
Shortykilla 28 лист. 2011 р., 01:33:26

У "Чого чекати, коли чекаєш дитини" після народження дитини, він радить скоротити розрив у вертикальній м'язи, перш ніж повернутися до напруженої рутини. Мої питання:

1) Перевірка на розрив: я думаю, це буде досить легко відрізнити? Просто обмацувати мою АБС, щоб побачити, якщо є розрив (м'яке місце) в середині мого живота?

2) Опис роботи-для заповнення цієї прогалини є:

"У той час як на спині ("основні положення") вдих, схрестіть руки на живіт, використовуючи свої пальці, щоб малювати боків м'язи разом, коли ви видихаєте, втягуючи пупок всередину до хребта, піднімаючи голову повільно. Видихніть, опустіть голову".

Я переклав це: вдихніть, підніміть голову (так АБС стиснуті), масаж АБС всередину на видиху і опускати голову.

Це вірно? У кого-небудь є рекомендації для інших "розриву" вправи?

3) у мене було досить сильне ядро до вагітності, що якщо я не можу виявити розрив? Чи повинен я просто зробити деякі "закриття" вправи, просто щоб бути впевненим? Чи повинен я відвідати спортивного лікаря, щоб перевірити?

Спасибі за відгук!

+280
Enigmant 16 черв. 2013 р., 06:53:29

Я читав Повне керівництво до розтягування останнім часом у спробі допомогти знайти якісь рішення, щоб м'язи болять проблеми у мене. Гіпотеза я перебував у тому, що у мене є м'язовий дисбаланс. І я, як правило, намагається поліпшити свою придатність для деякий час тепер.

У книзі сказано, що виправити м'язовий дисбаланс, ви повинні знайти і розтягнути м'язи з поганою гнучкості, але достатню міцність від продовження середнього цінового діапазону використання. І знайти та зміцнити в нестрогую м'язів з хорошою гнучкістю і низької міцності від продовження космічного діапазону використання шляхом здійснення їх у межах середнього цінового діапазону. Так що я хочу зробити, це розробити програму для себе, де я це роблю.

У книзі є тести, що я робила і розсортувала—і так, у мене дійсно є деякі м'язи з поганою гнучкості і деякі з дуже хорошої гнучкості—але я борюся, щоб інтерпретувати, які саме результати цих випробувань означає, з точки зору які вправи я маю робити і як довго.

Я думаю, що було б корисно мати тести єдиного вправи в деякому роді. Іншими словами: Я б хотів мати купу гнучкість вправи робити, де мені сказали, "коли ви можете зробити X" ви досягли хорошого рівня гнучкості і вам не треба штовхати далі. Так що просто робити вправи, також виступає в якості тесту, розповідав мені, коли я більше не потрібно продовжувати.

(Ще краще було б, якщо б мені сказали, що на основі декількох особистих критеріїв, як зростання або довжина моїх кінцівок і т. д. що я думаю, вам треба взяти до уваги, щоб дати цю інформацію точно.)

Де можна отримати цю інформацію? Здається, досить проста річ, щоб хочете, щоб я просто, щоб знати, де варто зупинитися, коли робиш вправи на розтяжку для оптимальних нормальних загальну гнучкість тіла).

Редагувати: коли я питаю, як далеко я повинен йти, я не маю на увазі "скільки сил я повинен використовувати". Я не знаю йти далі, на що я здатний. Так що я питаю: коли це те, що я вже здатний достатньо.

+279
Bastien Vandamme 3 бер. 2012 р., 13:36:11

Втрата ваги в один фунт на тиждень є безпечним. Це безпечний з точки зору дієтології, і ви без yoyoing свій колишній вагу. Ви могли б піти далі, але будьте обережні, щоб бути не в змозі йти в ногу з вашої дієти і повертаюся до вашого попереднього вазі, це yoyoing повернутися в свою попередню вагу. Я бачив таке з людьми, їх близько хотів тіла, щоб вписатися в сукні або бікіні, і після цього товстіють ще раз. Це має бути зміна у вашому житті не просто дієта, яку ви перейти на і йдуть.

 1. Одного фунта втрати ваги в тиждень є безпечним.
 2. Постарайтеся, щоб отримати жир штангенциркуль для вимірювання жиру в організмі і помножте на ваш вагу тіла, щоб дізнатися, скільки жиру важать. Відсоток жиру в організмі набагато більше інформації, ніж індекс маси тіла (ІМТ), який просто використовує ваші вага-зростання співвідношення.
+256
Netter id 16 жовт. 2013 р., 13:32:09

Деякі люди, які займаються йогою каже, що ранкова скутість зменшуються після декількох років практики.

Також можливо, йога/розтяжка пізнього вечора.

(Вищесказане відноситься до загальної тенденції стає жорсткою протягом ночі).

+242
carteruk 10 черв. 2016 р., 22:39:50

Якщо у вас є 3 місяці і в даний час не роблять ніяких силових тренувань, просто запишіться в спортзал і проводити програми, або 5х5. На вихідних, сходити на пробіжку і зробити кілька віджимань.

Для новачка, програма є дуже ефективним і дуже легко слідувати. Три місяці, і ви будете вражені, наскільки сильніше ви.

+229
Martin Silenus 26 жовт. 2017 р., 15:24:22

Я нещодавно дав почав ходити в спортзал і я займаюся груди вправи. В той час, як роблячи це, я дав знайшов свій трицепс ліміт мені сильніше, права рука може підняти набагато більше, ніж моя ліва були у мене дуже мало трицепсів м'язів. Чи Можете ви допомогти з цим питанням, як і я не впевнені, чи можна трицепсів м'язів може стати чинником для цього.

Вправи я роблю включають жими штангою, гантелями/кабельне летить і похилій лаві преси

+226
AfroJoe 11 бер. 2011 р., 16:00:21

Віджимання-це відмінне базова вправа, яка допоможе вам стан вашого тіла, не тільки грудей. При виконанні віджимань ви тренуєте груди, плечі, руки, навіть ноги і ядро.

Але як тільки ви отримаєте більш просунуті, робити віджимання буде відносно легко, і ви повинні почати додавати опір, тобто вага або повторень, але ви дуже обмежені в деякому роді. Додавання повторень стає через деякий час марні.

Про "м'язи не ростуть і я втратив мотивацію"-частина, ваші м'язи рости або не повинен робити більше, ніж просто вправа. Вам потрібно достатня кількість їжі, відпочинку і прогресивної перевантаження, щоб досягти росту м'язів. Ви впевнені, що ви отримуєте все перераховане вище? І ти робиш більше, ніж просто віджимання?

+71
banial 15 груд. 2011 р., 16:42:30

Я комп'ютерний кретин. Я провів залишок свого життя, сидячи абсолютно нерухомо перед екраном комп'ютера. (Чорт, я роблю це прямо зараз!)

...хіба що раз в тиждень я проводжу годину стрибали навколо танцполу, як божевільна. І знаєте, що? Виходить, я безглуздо непридатними. Шокує, я знаю.

У будь-якому випадку, є 168 годин на тиждень. Робити piffling 1 годину інтенсивної тренування, а потім витрачати 167 годин абсолютно нерухомо просто не різати. Мені потрібно робити більше. Чомусь.

Отже, моє питання: Як я можу збільшити мою витривалість?

Очевидна відповідь, здавалося б, "зробити щось втомлює, і зробити його настільки, наскільки це можливо". Але я хочу максимально високої інтенсивності, або найдовший термін? Я хочу один безперервний блок вправ, або багато коротких сплесків з відпочинком? Я не зовсім упевнений, де почати з цього...


Трохи передісторії, у разі, якщо це допомагає:

 • На "танці", я не маю на увазі Випадковий вальс. (Хоча, якщо ви робите це правильно, вальс насправді використовує набагато більше енергії, ніж ви можете собі уявити, щоб ви знали.) Я кажу про те, щоб стрибати вгору і вниз, базікати ногами над головою, вимахуючи руками в повітрі, на високій швидкості devestatingly. Іноді я навіть в ліфт мій партнер по танцях очистіть від Землі.

 • Я можу робити все це - тільки не дуже довго. Так це не те, що мені потрібно більше сили або гнучкості або координації. В тільки річ мені не вистачає витривалості.

 • Я займаюся танцями вже більше 3 років. Коли я кажу "я не слюсар, я не кажу, що після двох сеансів. Я кажу, що після багатьох років зусиль. Після всього цього, є люди старші за мене в два рази танцює кільця навколо мене.


У випадку, якщо я був whaffling занадто багато:

Моє питання в основному зводиться до "я хочу невеликий сплеск бурхливої діяльності, або Великий вибух помірної активності?"

+26
centurian 10 жовт. 2019 р., 19:19:54

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil