Яєчні білки і жовтки

Я нещодавно дивився програму на сайті бодібілдинг, і що-то в дієта здалася мені досить дивною.

Він сказав, що на сніданок ви повинні з'їсти 8 яєчних білків, але без жовтків. Що мені здалося дивним, так як ви повинні витрачати багато грошей, щоб отримати просто білі. Пізніше, обговорення на дошці, повернувся до полум'ї війн, над цим питанням. Отже, питання:

При тренуванні, ви повинні також їдять яєчні жовтки, або тільки білки?

Чи є наукове обґрунтування цієї теорії, або це просто фантазії/традиції/і т. д. ?

+362
RainbowDragonEyes 29 бер. 2014 р., 14:14:30
32 відповідей

Це залежить від вашої проблеми з колінами. Якщо ви можете робити присідання, як Лариса каже, то чудово.

Я знаю людей, які могли б робити присідання, але буде страждати як мінімум тиждень після. Я б запропонував повільний контрольований крок за кадром, щоб почати будувати латеральна широка м'яз стегна МЕДИУС м'язи, що допоможе зняти тиск на коліно.

Крок за кадром. Візьміть лавку. Крок вгору і знову торкаючись вільною ногою на іншу сторону. Робіть це повільно, а потім повернутися, зібрати по 30 повторів це може бути занадто легко, щоб підняти висоту. Якщо це робиться в контрольованому режимі, це допоможе зміцнити підтримують м'язи.

Крім того, велосипедний спорт може допомогти.

Це просто залежить від того, наскільки проблеми. Знайти те, що працює для вас.

+950
ahyeah 03 февр. '09 в 4:24

Будь-який дисбаланс чи бездіяльності муай тай створює будуть змиті використання базових силових тренувань. Важке опір є значно більш ефективним, ніж метод роботи на зростаючих м'язів.

Корективи

Я вважаю, що правильна техніка муай-тай включає в себе згорблена спина і часті штовхання (пробивання) рухів. Це кращий збалансований з тягових рухів, такі як рядки (ваги або обважений), станова тяга та підтягування. Будь-який дисбаланс у розвитку ніг, які можуть бути отримані шляхом навчання буде уникнути важких випади та/або присідання.

Якщо ви вважаєте, що Core або роботи АБ відсутня в ваших тренуваннях, то це буде хороша зона для доповнення. Я не дуже добре обізнаний з цієї теми, тому я б рекомендував дивитися на рекомендації Росс Enamait по. Я знайшов нескінченну інтенсивність, щоб бути гарним джерелом для S&C рада для бойовиків.

Оптимізація

Хоча навчання включає в себе багато ударів, віджимань і інших революційних рухів, це все ще хороша ідея, щоб поліпшити міцність і ефективність одна штовхає рухів з падіннями, роботою стійку або зважених клавіш. Силові тренування, такі як Олімпійські підйоми (очищає, уривками, ривками, і їх варіантів) з гантелями, штангою або гірей буде також корисно для поліпшення швидкості і вибухонебезпечність.

Результати

Значить, ми залишили, як правило, доповнює бойовий спорт з фундаментальної стійкістю навчання: зважені нижньої частини тіла роботи, використовуючи важкі гантелі або штанги, псевдо-гімнастичних роботи для верхньої частини тіла, і, в кінцевому підсумку, силова підготовка. Це універсальний: там небагато треба зробити муай-тай-особливий підхід до сила і тренування правильної постави.

Загальний підхід дозволить оптимізувати ваші сили і мобільності для муай тай, а також виправити будь-які дисбаланси, що муай-тай може бути виробляти.

+885
Zockerjonny 24 лют. 2013 р., 07:50:11
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Мені 16, дівчина і я не можу набрати вагу. Перш ніж, я дійсно не дбав, що я був занадто худий, я, природно, худі і їдять все, що хочу і коли хочу. Зараз я працюю в спорті і все ще їм все, що завгодно, але п'ю в основному воду і молоко. Я не люблю бути Боні, я не вважаю його привабливим, ні хто-небудь ще і деякі люди навіть думають, що я анорексичка. Я 5'8 і важить 115 фунтів. Що я можу зробити, щоб набрати вагу?

+831
bergerg 19 січ. 2020 р., 14:24:55

Я бачив так багато людей, включаючи мене, що, коли вони починають працювати на пару хвилин, сторони талії боляче. Я чув, що це тому, що вони пили воду перед запуском, і я також чув, що це тому, що вони не пили воду під час або перед запуском. Я думаю, що це може бути із-за поганого дихання, але я не впевнений.

Це не відбувається кожен раз, коли я почати працювати. Наприклад, я роблю вправи 3 рази на тиждень, а іноді це трапляється зі мною раз або два рази в тиждень.

+743
justtheories 22 трав. 2011 р., 11:47:17

Який ваш ідеал вимірювання будуть щось ніхто тут не зможе легко відповісти, тому що, по-перше, забудьте ІМТ як це дуже неточний і не врахувати багато важливих факторів. І це залежить і яка ваша мета. Ви хочете бути дуже м'язисті, або дуже тонкі, або щось між?

І на це питання втрати ваги і отримання потрібне, мій особистий рада не буде бігати або ходити в спортзал або щось на зразок цього, тому що дозволяє бути чесним, для 80% людей це не цікаво і клопітно і втратите інтерес і мотивацію протягом 1-2 місяців.

Що працював для мене (я була трохи пухкенькою теж у минулому році) знайти вид спорту вам по-справжньому подобається. Для мене це був боулдерінг. Але я вірю, що якщо ви спробувати деякі речі, кожен може знайти діяльність, яка йому подобається. І коли ви знайшли його, робити це регулярно! 2-3 рази в тиждень~.

Потім подивіться на свій раціон. Я дійсно не люблю "дієти". Важливо те, що зміна декору в здорову сторону. Їжте більше veggys, менше м'яса, менше вуглеводів. Якщо ви їсте здорову більшу частину часу, навіть іноді ласощі ідеально Оці :)

Це може зайняти кілька місяців, в залежності від вашого тіла і генетика звичайно, але якщо ви зробите це, я можу вид гарантії! вам, що ви побачите і відчуєте зміни, і здоровий спосіб без ефекту йоджо :)

+715
Defirence 16 жовт. 2012 р., 22:24:14

Я підвернув обидві щиколотки.

Щоб зміцнити їх назад на фізіо дала мені багато балансування вправи робити.

Почав просто балансуючи на одній нозі. Коли ви намагаєтеся, щоб збалансувати переміщенні щиколотки небагато, і це зміцнює його.

Ви можете перейти на балансування на м'ячі босу, якщо ви знайдете це дуже легко.

Ви також можете закрити очі, щоб зробити його більш складним.

Не забувайте робити це за ваші добрі щиколотки. Ви не хочете дисбалансу.

Також не робіть цього, якщо це ще зовсім опух.

+699
Syrius 13 січ. 2014 р., 13:44:11

Я дивлюся на різноманітні тренування, щоб уникнути нудьги. Є такий термін, який, здається, бути покинутим тут: базової підготовки. Моє питання до чого це і хто повинен це робити? Це вдосконалений і, отже, тільки для дуже спортивні?

+662
Charles Wilson 13 жовт. 2012 р., 01:26:06

Я б настійно рекомендуємо вам споживати чашку кави або доповнення перед тренуванням після своєї зміни, але ця рекомендація відноситься тільки якщо ви відчуваєте тільки втома, а не біль. Якщо ви відчуваєте біль, я б порекомендував 1 день - 1 вихідний системи навчання. З точки зору дієти, якщо ти не вийдеш з форми з вашої поточної їжі, я б сказав, продовжувати робити те, що ти робиш.

+655
Sasha MaximAL 21 жовт. 2014 р., 05:54:34

У мене крокомір на телефоні, робота пропонує виклик/стимул до досягнення більшої кількості кроків, ніж інші колеги, і основна функція практично кожен фітнес-трекер крокомір.

Я сумніваюся, що приймаючи по сходах до ліфта збирається зробити великої різниці в моєму здоров'я в цілому, але є багато фітнес-програм/систем/планів, які стверджують, що можуть.

Це крок підрахунку ефективним заходом фізичної підготовленості в порівнянні з кардіо вправами (бігова доріжка, біг, їзда на велосипеді тощо)?

+633
Grandpaw Grizzly 22 черв. 2015 р., 19:43:20

Ваш перший крок-звернутися до лікаря, можливо у тебе гормональні проблеми, які можуть зупинити ваш прогрес. Після того, що я можу порадити вам, щоб краще зосередитися на підйомі, спробуйте використовувати високу інтенсивність процедур, які допоможуть вам спалювати більше калорій під час підйому, тому що це робить ваше тіло поліпшити багато хороших способів (тестостерон підняти, підвищити метаболізм) і знайти хорошу дієту з частим внесенням змін.

Це посилання може дати вам уявлення про те, як програма повинна виглядати, як https://www.kagedmuscle.com/blogs/8-week-hardcore-trainer/overview-program#page_title

Навіть якщо ви не хочете бути худий хлопець, ви все одно повинні йти тим же шляхом

+600
Moe Slim 9 вер. 2011 р., 12:04:43

Розмірів важкий мішок все про який опір ви хочете, щоб ваші методи і види техніки, які ви збираєтеся використовувати, а також простору для роботи.

Якщо ви працюєте на точність та/або легкого форварда, то вам може знадобитися 3-4 нога мішок (або якщо ви жінка). Якщо ви хочете більше опір підготовку, потім (як ви зазначили) важка сумка, Що 1/2 ваш вага буде більш доречним. Ці сумки також підходить для невеликих приміщень.

5 і 6 ноги мішки в основному до рівня опору, а також поменше рухатися при ударі. Так що якщо ви великий гравець, ви можете хотіти більше, важче мішка як менше чи легше сумка буде гойдатися і рухатися зовсім небагато.

Особисто я б порекомендував на водній основі мішка, як ви можете варіювати води для того щоб відрегулювати вагу, і я виявив, що з мішками з піском (я займаюся бойовими мистецтвами і так пипець багато), що пісок з часом пакети до низу, який скидає розподіл ваги і робить дно мішка дуже складно.

Я великий шанувальник пари з wavemaster тип поверху мішки, як показано нижче, я знаходжу їх ідеальними для практично будь-якого рівня кидаються в очі, але YMMV. (Обидва з століття бойових мистецтв).

enter image description here enter image description here

+545
lakshmi sowmya 3 жовт. 2015 р., 16:03:46

практично всі жуйки без цукру містить аспартам, який, як було показано, щоб викликати реакцію інсуліну, спровокувати тягу, і ларьок втрати ваги. не кажучи вже доведено, що смертельна доза для щурів і козлів! http://www.nytimes.com/2006/02/12/business/yourmoney/12sweet.html

+526
Dan Isbell 11 черв. 2017 р., 08:44:22

Я в даний час вивчає те ж саме, і найпоширенішим відповіддю є неопрен кришки. Також: Коли холодна вода потрапляє ваше обличчя, шок викликає легкі контракту викликає проблеми з диханням. Мильні бульбашки, перш ніж приймати на свій заплив. Йти по пояс у воду і занурювати своє обличчя, щоб пускати бульбашки. Це допомагає пом'якшити шок від холодної води.

+499
chromium os 1 бер. 2011 р., 22:20:44

Як мій батько і мої діди мають досить великий м'язової кадрів. Однак, вони не працювали, так як вони були набагато молодші. Як це можливо для них, щоб зберегти цю м'язову масу без відпрацювання? Ступінь м'язової атрофії різні у всіх? Чи може це бути генетичним?

Примітка: за винятком роботи по дому і іноді рухати важкі предмети вони в основному сидячий.

+472
jkien 26 жовт. 2012 р., 16:22:07

Сидіти стає проблемою, коли воно переводиться в картину (сидячий) поведінка, що часто призводить відсутність регулярних фізичних вправ. Більш того, більшість досліджень визначають як тривалий поведінки з практично немає руху (наприклад. Перегляд телевізора, Робота за столом і т. д.). І, щоб заплутати все ще більше, відносно нове дослідження показує, що тривале сидіння не гірше для вашого здоров'я, ніж стоячи. У дослідженні говориться:

"Наше дослідження спростовує сучасні уявлення про ризики для здоров'я сидіти і означає, що проблема криється у відсутності руху, а ніж час, витрачений на сидіння сам", - сказав один з дослідників, Мелвін Hillsdon з Університету Ексетера. "Будь-яка стаціонарна поза де низький витрата енергії може бути шкідливо для здоров'я, будь то сидячи або стоячи".

Організацій, сидить поведінки зі смертністю від усіх причин протягом 16-річного періоду спостереження: дослідження Уайтхолла II

Хоча там, здається, плутанина і відсутність консенсусу, я б порадив, виходячи з власного досвіду, що з гребцем протягом тривалого шматочок, звичайно, не може розглядатися як недолік руху, або, витрата енергії. І, в той час як інші дослідження показують, що шкідливо сидіти, навіть з допомогою вправ, на мій погляд, з огляду на відсутність консенсусу, необхідно більш повне дослідження, яке розглядає вправи і його потенціал, щоб нейтралізувати будь-які шкідливі ефекти, сидячи, як він ставиться до зразком сидячий спосіб життя.

+460
Jacob Cross 19 груд. 2013 р., 05:17:42

Ви запропонували дуже мало роз'яснень, крім прагнення до кращого "здоров'я". Я б сильно переглянути свою відразу до використання будь-якого обладнання, так як є певні рухи, які важко повторити тільки вага вашого тіла. Але давайте припустимо, що ви нічого не купите.

Можливий варіант для ледачих здоров'я-турецьке вбрання

Схопити найближчий важкий предмет можна - мішок, наповнений важкими речами нормально - займати одну з планок, та проаналізувати 5-10 турецьких getups з кожної сторони в день.

enter image description here

Чому? "Ваша здатність стояти без опори посидівши на підлозі може бути показник смертності". Додавання деяких getups будуть працювати ваші ноги, згиначі стегна, прес, нижня частина спини, плечі і допомогти з вашим proprioperception. Це в поєднанні з тривалими прогулянками покрити ваші основні потреби руху і серцево-судинної вимоги.

Це може здатися дивним рухом, але здатність до статичним утриманням об'єкта, а встаючи з підлоги, балансуючи між ніг набагато складніше, ніж ви думаєте.

Також ви можете відвідати фітнес-тіла, але навіть це вимагає ремені або підтяжки бари іноді. Крім цього, якщо ви хочете більш конкретних порад, потрібно з'ясувати якісь конкретні цілі.

+448
dadja vasja 8 лют. 2014 р., 17:16:56

Коли тренування для пауерліфтингу, олімпійський атлетика, стронгмен подій і т. д. більша частина навчальних циклів в цілому програма буде зосереджена на міцність (myofibular гіпертрофії) і, можливо, влада.

Чи є користь для додавання в цикл, зосереджуючись на масу (саркоплазматическая гіпертрофія)? Мій перший схилявся до того, що було б просто додати ваги і підняти мене на вищу вагову категорію, але, можливо, є конструктивні переваги?

+412
sunny11 12 квіт. 2016 р., 16:42:28

Згідно відповіді Алека, Його відмінність в тому, що вам потрібен саме цей вигляді пов'язки на стегнах. У своєму традиційному форматі, вони призначені для запобігання грижа, або водянка яєчка, тобто скупчення рідини в яєчках. Віджимання є вкрай малоймовірно, щоб ввести цей рівень напруги. Ви, можливо, забажає носити більше захисного одягу, такі як традиційна пов'язка або тяжелоатлетическим поясом, якщо ви рухаєтеся на підйом більше, ніж просто тіла.

+407
Nour sharif 11 груд. 2016 р., 16:24:41

якщо б я був дуже худим і хочете мати мускулисте тіло, я повинен вирости спочатку жир, а потім йти в тренажерний зал? або просто почати в тренажерному залі напряму?

+392
spaceengineer 15 черв. 2011 р., 04:26:09

Ви могли б спробувати маніпуляції водою. Основна ідея полягає в пити 4 літри води в день протягом декількох днів поспіль разом з обмеженням вуглеводів.

Після цього ви перестанете пити, завантажте себе вуглеводи і креатин. І спостерігати в м'язах спини круглий і Ваше тіло стає розірвав, поки ви ссать як кінь весь день. Діуретики також допомогти.

Це не справжня втрата жиру звичайно , але спосіб підготуватися до фотосесії або змагання з фігурного.

+363
Denshi 26 груд. 2010 р., 00:11:24

Центр плазма крові-це відкриття близько до того, де я живу скоро і мені стало цікаво, які побічні ефекти можуть бути застосовані, жертвуючи стосовно моїх фізичну працездатність і склад тіла.

Опустив праска та рівня кисню через втраченої крові безсумнівно, буде впливати на фізичну працездатність, але в якому сенсі і в якій мірі? Крім того, організм, очевидно, схуднути на будь-яку кількість крові було втрачено, але в той період, коли організм намагається відновити, що втратив крові більше енергії, безсумнівно, будуть витрачені правильно? Припускаючи, що це тимчасове витрачання енергії досить значними для того, щоб розглянути, в якому діапазоні можна очікувати і як довго?

+362
Vasiliy Vasilyuk 14 квіт. 2011 р., 13:45:22

Я був у форму-тепер у формі, чоловік вагою 227lbs. Я недавно купив пульсометр і зняв для 5K перспективі;

У середньому темпі 6:27/км це здавалося складним. Я б не змогла 'підтримувати розмову' і я відчував, що моя слина/ковтання стояв на шляху мого дихання.

За деякими онлайн-розрахунків я б в HR зони 5 близько 98% пробігу, який я прочитав-це погано.

Мені просто потрібно, щоб сповільнити, чи це я чогось працює неефективно? Мені здається, що я вже трохи більше ходити в ногу...

Спасибі.

+342
rafaii iro 16 трав. 2017 р., 04:49:50

Це моє розуміння, що швидкодія є підтримання максимального зусилля на фіксованій відстані, яке, як правило, короткі (іш).

Особисто я роблю 'швидкодію' за 500 інтервалів/1000м. Поки він не мчав щосили, це дуже важко працювати на мій анаеробний поріг (використовуючи серцевого ритму ремінець допомагає знайти це).

+311
simson alex 29 вер. 2017 р., 07:09:07

Вам потрібно попрацювати над чимось, що легше і можна потримати протягом більш тривалого часу. 6 секунд не вистачило обсягу, щоб реально розпочати роботу. Бачите, ви навіть не на графіку в (відмінно) статтю посилання, яка починається на максимум володіння 8С:

hold time ranges for isometrics

З 6С максимум часу, вам доведеться працювати на ~70% з того, чи 4-5 сек... це занадто короткий час, навіть постійно практикувати.

Рішення не збільшувати кількість сетів, але обрати вправу, яке ви можете провести, принаймні 10-15 секунд. Планка з колін вниз, на підлогу, або планка на похилій поверхні повинен працювати. Так, наприклад, зробити 6 підходів по 8 сек, або 5 сетів з 10 секунд на колінах дошку. Це дасть вам постійній основі для поліпшення від.

До речі, я думаю, що низький максимум тримати рядків у таблиці, призначені для більш просунутих речей, як важелі і планш. Новачки повинні працювати на більш легких речей протягом тривалого часу/більше повторень, тому що вони не можуть дійсно ефективно/послідовно працювати дуже близько до їх межі.

+289
Judy Kuhns 8 лип. 2017 р., 09:09:21

Теля-це досить невелика група м'язів, що неважливо, скільки разів ти працюєш з ними ви не збираєтеся, щоб зіткнутися над питанням навчання по роботі з ними. Так що працювати з ними стільки, скільки ви хочете.

Я думаю, питання, що ви хочете запитати.

Я початківець ліфтер і я хочу більше телят. Я повинен працювати мої ікри 3 рази в тиждень?

Не може пошкодити, може не допомогти. Це може звучати як риторика, але присідання-це король. Присідання гантелями важка дупа, спати досхочу, як ніч і з'їсти калорій надлишків.

+257
Evita 2 лют. 2017 р., 11:26:40

По-перше, ваш організм може пристосуватися до багато божевільних речей в певних межах.

Тепер підйом кожен день по-різному ставиться до різних витягів. Робимо Олімпійські ліфти кожен день-це інший звір, щоб робити присідання/жим/померлих кожен день.

Крім того навпочіпки кожен день (стає популярним в наші дні) знову різних тварин для тяги кожен день (що ви могли помітити, ви не схильні чути про), або навіть жиму лежачи кожен день (підозріло відсутній занадто сучасні тенденції).

Про ультра високої частоти програми в цілому, пам'ятайте, що існують три основні змінні, які повинні бути маніпулювати разом: об'єму, інтенсивності та частоти. Якщо ви налаштовані на частоту, як на болгарському методів навчання, необхідно знизити інтенсивність і обсяг. Тепер болгарський методи підтримки досить високої інтенсивності, але це не справжній Макс - застосування болгарський частот для регулярних тренувань вагу необхідно з допомогою "просто Макс" для запобігання смерті. Це так звана щоденний мінімум. Так частота дуже висока, інтенсивність досить висока, і як результат дуже низька: ви тренуєтеся в основному сингли.

Це все про майстерність управління втоми, але є різні види втоми. Не занадто волохаті, піднімаючись супер часто, в основному, відмінно підходить для вдосконалення рухового навчання: методика і наскільки добре ви використовуєте існуючу мускулатуру, щоб застосувати силу.

Таким чином ви знайдете, що навчання болгарському стиль може добре працювати для людей, які мають хороший рівень м'язової маси, але не дуже ефективні з точки зору міцності. Він просто робить їх дуже хорошим при підйомі холостого, дуже швидко. Це не побудувати масу, хоча добре.

Також буде зрозуміло, багато людей, аварії або отримати травму при спробі болгарський навчання, це не для всіх.

+253
eterniti2004 31 січ. 2011 р., 23:56:07

Я почала з йоги в Сац, один з місцевих шведських мереж тренажерному залі. Їх підхід орієнтований на фізичну частину йоги, вони мають свій фірмовий стиль "Сац йога". Для мене це був хороший вибір. Просто для експериментів, я пробував інші, більш духовні форми, але це не для мене.

Я поклав мою власну рутину на основі Сац йога і вправи я взяв з YouTube і DVD. Одна форма, розроблена в Швеції, я думаю, що є більш незалежні точки зору стосовно духовної (в майстерні за пару вечорів кілька років тому) Viryayoga.

Що стосується книги, я можу порекомендувати дві книги: - Круто йоги трюки Остін Міріам - Йога як медицина Маккол, Тімоті

+239
user202342 29 груд. 2014 р., 06:21:00

Для кого-то здорової ваги і в хорошій серцево-судинної форми (плавання і їзда на велосипеді) як довго мені потрібно чекати до мого першого марафону? До останнього місяця я ніколи не бігав більше 5 км в моєму житті, але я втечу зараз 15к+ приблизно раз на тиждень.

Я хотів би пробігти марафон у 5 місяців. Я знайшов 16 тижневий план, який здається мені розумним. Це було б надто рано, так як я був тільки біг на 1 місяць? Грунтуючись на моєму минулому вихідні (16к) я припускаю, що я міг завершити напівмарафон в дві години сьогодні.

+237
ttobbavj 6 бер. 2011 р., 01:43:15

Вже кілька хороших пропозицій, але я додам те, що я зробив, як я, і багато інших, я впевнений, вже це питання піднімалося неодноразово.

Перший раз я мав цю проблему, я опустив на діапазоні повторень до 2-3 повторень протягом 3 тижнів піднімати більш важку вагу. Потім я повернувся до колишньої ваги і низькі і ось, я легко проштовхнув.

Другий раз я почав використовувати корректировщик. Я просто задала випадковий хлопець в тренажерному залі кожен раз і піднімати, поки він, щоб підняти його майже сам. Робив це протягом декількох тижнів, а потім спробував себе і легко проштовхнув.

Третій раз (що я проходжу зараз) я використовую Сміт-машина, і це, здається, працює. Його трохи занадто рано говорити, але думав, що я даю йому пораду, як абияк.

+159
speendo 12 січ. 2016 р., 21:06:59

Важливо? Не особливо, але він може бути дуже корисним інструментом.

Зазвичай він використовується в якому-небудь якості в принципі будь-яка програма, призначена, щоб зробити вас сильніше, коли ви пройшли перші кілька років навчання. Ви можете спробувати включити його в свої тренування і бачити, як вам подобається.

Яка різниця між робити ті ж вправи без рекуперації мікроциклах протягом 2 місяців або робити періодизацію, де я дотримуюся тижнів менш інтенсивні і інші більш інтенсивним?

Це просто інший спосіб. Ви зосереджені на певних особливостей ваших тренувань і дійсно дати їм все. Тому замість того, щоб намагатися бути майстром на всі руки, постійно ви замість того, щоб стати господарем одного типу навчання одночасно.

Це зробить вас сильніше, швидше? Деякі стверджують так. Залежить від ваших цілей і просування навчання.

+95
sgpack 8 серп. 2018 р., 03:34:27

Є дві можливості:

  1. Ти просто низький вміст води.
  2. Вам набрати м'язову масу.

Можливість 1 є найбільш імовірною причиною. Ваш організм втрачає воду, і ваша вага коливається в лічені години. Отже, якщо ви зневоднені, то, напевно, ви втратили кілька фунтів.

Можливість 2: Ви могли б покласти на 2,7 кг (в 6lbs) м'язової маси в тиждень, але тільки якщо ви пропрацювали хардкор і взяв велику харчування.

Я важив 85кг, а зараз я важу 106кг і моя одяг досі підходять. Не взяти вашу одяг в якості параметра для оцінки вашої прибутку/збитку.

+60
Phikwe 27 лип. 2014 р., 04:06:53

Більшість досліджень показали час прийому їжі не має значення з точки зору ваги. В кінці дня звичайно - це просто питання, на калорії від конкретних макроелементів ви їсте.

В такому разі, його, ймовірно, краще вживати більшість продуктів харчування під час ви, як правило, активні, або відразу після тренування, тільки так ви отримаєте енергію з їжі. Причина, по якій ви втрачаєте вагу, тому що ви не досить їсть, це не має нічого спільного з тим, коли ви їсте.

Не турбуйтеся про час прийому їжі, просто переконайтеся, що ви достатньо їжі для які б цілі ви маєте на увазі ( худнути, набирати вагу). Постарайтеся запланувати деякі страви під час тренування ви або робити що-то щодо активний, оскільки він може дати вам заряд енергії.

Редагувати:

См

http://nutritionreviews.oxfordjournals.org/content/73/2/69 https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19943985

Ідея про те, що підвищене харчування частоти сприяє помітної втрати калорій, що веде до додаткової втрати ваги був розвінчаний і ніколи не була доведена ніякими науковими дослідженнями. Будь ласка, не соромтеся коментувати дослідження, яке говорить інакше, однак, будь ласка, переконайтеся, що він має посилання.

+27
Chrystal 1 квіт. 2014 р., 13:35:27

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil