Як я можу структурувати ходити в спортзал два рази в день?

Я ходжу в тренажерний зал вже майже 3 місяці, орієнтуючись на набирає розмір. Я їжджу 5 днів в тиждень (Неділя, Понеділок, Середа, Четвер, П'ятниця) і помітили хороші результати, особливо в руках, грудях, спині і ногах. Я набрала приблизно 4кг, доводячи мене до 70 кг (154 фунтів).

Я не зробив серйозних змін у тому, що я їм, хоча я докладала зусиль, щоб снідати кожний день (раніше не було) і інвестували значні кошти у високоякісні білки, такі як Utilmate ІСО мас екстрим гейнер. З урахуванням сказаного, я вам, принаймні, великі порції овочів в день і не їм нічого очевидно поганого (як фаст-фуд, чіпси, шоколадки і т. д.).

Я теж не робив багато кардіо, тому що від того, що я читав або чув, що буде знижувати свій прибуток.

Я ставлю все, що я можу в мої цілі, щоб отримати досить великі, а потім у наступному році в цей час крапля вниз. Я хочу піти так далеко, наскільки це можливо, щоб швидко і ефективно збільшити, тому я думав піти в тренажерний зал двічі в день. Те, що я зрозумів, хоча я не знаю, що мені робити вранці, то це якась чисто міцність будівлі вправи (наприклад, крос-фіт, спрямованих виключно на отримання сильніше), кардіо і сердечник, або просто більш підняття тягарів.

Останнє здається найбільш привабливим для моєї мети, але я не впевнений, що піднімаючи гирю два рази в день буде корисно. Я також знайти його важко, щоб включити ранковий сеанс вага в моїй щотижневої рутини не покидає відчуття, що я просто збираюся одягнути собі на той вечір, або на наступний день.

Чисто силові тренування звучить більш привабливим, тому що я думаю, що призведе до того, що я можу підняти важче, і таким чином отримати більш швидко, але я не впевнений, якщо це працює. Багато силових тренувань матеріал також досить кардіо важкого і знову я не хочу відняти від моїх доходів.

Варто ходити в тренажерний зал двічі в день, або навіть просто ходити вранці два або три рази в тиждень? Якщо це так, що я можу зробити там найкращий комплімент моя мета стати великим? Я був також цікаво, якщо я міг би навіть просто робити кардіо і ядра (щоб отримати АБС в тому числі), не впливає на мої успіхи занадто багато, враховуючи, що я все одно буде робити ці сеанси вага у відповідності з чинним 5 разів на тиждень.

+812
Hlatshwayo Khumbu 26 бер. 2019 р., 21:17:43
32 відповідей

Я не думаю, що існує якогось єдиного набору простих вправ або порад, які можуть полегшити ваш стан. У вас занадто багато і занадто складні труднощі.

З іншого боку, я впевнений, ви будете велику користь від відповідної підготовки.

Один з моїх начальників підтвердив цю історію: https://vimeo.com/41271653 Я сподіваюся, ви отримаєте натхнення/розуміння того, наскільки великий труднощі можна подолати, якщо ви дійсно хочете.

Іноді люди запитують мене, як я можу дозволити собі особистого тренера. Я думаю, що більшість людей можуть собі дозволити, якщо вони повинні зробити це.

Подумайте про ваше життя на найближчі п'ять років, якщо нічого не робити. Досвідчений керівник або особистий тренер може значно поліпшити якість вашого життя.

+986
user57639 03 февр. '09 в 4:24

Крім ліні, я бачив, як це зроблено в відповідає Щоб заощадити час (і захоплення навантажувачів), коли в барі поступово завантажується з багатьма приріст.

+956
Claris 1 квіт. 2016 р., 14:08:44
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Одним з варіантів є Body4Life програми. Це теж 90 днів (для початку), але Gears вас до зміни способу життя. Я зробив це близько 10 років тому і вирушив з ~165 кг до ~152 кг і 15% жиру, близько 4% жиру.

P90X-це інтригує. Але, я знаю півдюжини чоловік, який запустив програму і не пройшов четвертий тиждень з різних причин. Я не знаю нікого, хто насправді закінчив всі 90 днів. Є про що подумати. Крім того, коли я заглянув у P90X близько 2 років тому я, клянусь, я читав, що P90X повинно бути зроблено після завершення програма простіше, що пропонує компанія. Але, я не можу знайти, що зараз.

+921
John Associate 26 жовт. 2013 р., 19:26:57

Є кілька статей (нижче), які корелюють знизилася сон підвищення апетиту, збільшення ваги і ризик розвитку діабету. Останні два, можливо, більше пов'язано з кореляцією прагнення до високим-вуглеводів, а не фактична втрата сну.

Так що я б сказав, що мінусів втрата сну, ймовірно, буде компенсовано підвищеним апетитом. На відміну від пауерліфтер або штангіст, бодібілдер не повинен бути ментально зосереджений в тренажерному залі таким чином, розумова втома не бути чинником. І з пристойним профіцитом калорій, ви не повинні турбуватися про м'язової втоми, як ви, ймовірно, любитель культурист.

+902
Yep 30 трав. 2015 р., 03:24:05

Це дослідницький проект на себе насправді. Я вже фізично активними, працювати напівпансіон і повний марафон, і я займався танцями і алтимат фризбі. ВР хороший і годину.

Але я хотів би отримати пристрій, який можна носити в ліжко, і причина в тому, що є точка у часі, де я можу "відчувати" мій час починають падати і всі відпочити, і я б хотів вдарити секундомір виключити (а потім просто лягти спати), а потім повернутися і порівняти час початку з ЧСС історії і зрозуміти, як вони співвідносяться.

+894
mroselli 20 вер. 2014 р., 02:09:51

Правильна назад у нору використовує (приблизно) на ширині плечей позицію з ніг злегка нахилені назовні, що полегшує викрадення ("відігнувши") стегнової кістки під час руху. Так, це дійсно використовує стегон/сідниць; це бажано (не "обман"!) адже це дозволяє тренуватися більше м'язової маси. Воно також запобігає наброс тканин між стегновою кісткою і передній остей клубових і дозволяє ваш живіт між стегон, щоб швидше досягти правильної глибини.

Прочитайте більше про присяд.

+874
user208658 26 черв. 2018 р., 11:45:55

За даними Вікіпедії, Домс не викликає зростання м'язів; як просто незв'язані ефекти, які походять з одного джерела: робочі м'язи важче, ніж вони звикли. Інші ефекти включають обмеження обсягу рухів, набряк, та негайного зменшення міцності

Домс варіюється серед людей; деякі швидко одужують, а інші одужують повільніше. І так, теплий душ, сауна або масаж (Якщо ви можете собі це дозволити) після такого тренування знижують Домс ефект.

Як вам сказати, якщо тренування достатньо, щоб рости? Такі програми, як сильний ліфт вважає що, при збільшенні ваги ви несете (відмінна рекомендація), ви будете вирощувати м'язи. Якщо ви використовуєте менші ваги і вище повторень, ви повинні рости ваші м'язи. Так що, по суті, зростання м'язів не залежить від того, як болять ваші м'язи були.

Якщо ви серйозно вдарити по Домс, швидше за все, ваші м'язи болять, і ваша сила буде менше. Як наслідок, ризик травми вище. Крім того, ви не зможете працювати ваші м'язи так сильно, як вони потрібні. Так, допомога не може бути багато.

Особисто теплий душ зазвичай виліковує саму біль після тренування. І звичайно, відпочиваючи в м'язах на наступний день.

Тепер, піти спалити ГОО :).

+859
Cobain 1 трав. 2011 р., 12:30:40

Спробуйте зробити все вищеперелічене з ніг перетворилися в переконавшись, що ви працюєте через весь діапазон руху

+835
Michelle84 3 трав. 2017 р., 12:16:18
Інструменти опору, які використовують поєднання сили тяжіння і маси. Включає в себе штанги, гантелі, гирі, медицина кулі, і знайдені предмети.
+781
James Elder 15 вер. 2018 р., 07:54:43

Це навряд чи можливо, щоб дати вам корисну пораду, не звертаючись до всієї дієтичні програми, і це також залежить від типу протеїновий коктейль ви приймаєте (сироватковий або суміш), але в цілому, як дає вам пристойний і чистий порцію білків, і ви можете покластися на першому стільки, скільки ви можете покластися на секунду.

З одного боку, забирає багато тунця на щоденній основі, є проблематичним з-за високого рівня ртуті в ній. З іншого боку, протеїнові коктейлі, особливо з водою, не зробить вас ситим на всіх, так що якщо ви знаходитесь на низькій калорійності раціону, вважають вживання овочів у цей час.

+780
gardenapple 4 квіт. 2014 р., 15:46:55

Середнього віку чоловік у його ранніх 40-х років. Його єдиною метою вправи, щоб зберегти здоров'я. Добре виглядати і мати привабливу фігуру-це не турбота. Надмірних тренувань може призвести до пошкодження частин тіла, особливо якщо чоловік уже не молодий. Як літній чоловік знає, коли він закінчиться-вправи до такої міри, що він носить його частин тіла? Ломить тіло?

+748
unknown unknown 2 черв. 2010 р., 23:55:21

Ось мої думки (я не циклится сильно собі так вони повинні бути взяті з зерном електролітів).

Сіль містить тільки два з 6 електролітів ваш організм вимагає (натрій, хлор). Тому вам бажано купити електроліт енергія з аптеки.

Як я розумію, основні проблеми з цукром:

  1. Ви можете отримати жиру
  2. Це може викликати швидке підвищення цукру в крові, що для складних причин не здоровий

Коли ви циклу ви спалюєте багато калорій, так що я б не турбуватися про 1. У відношенні 2: Коли ви їдете на велосипеді і виснажуються ваш bloodsugar впаде. Тоді це має бути вигідно, щоб стабілізувати його, беручи на цукор при стабільному курсі.

Ось що я зробив:

  1. Купити електроліт штоком з аптеки. Змішувати тільки з водою. Постійно пити це з самого початку поїздки.
  2. Також купити або зробити солодкі спортивні напої. Пити це в повільному та стійкому стані, коли ви помітите, що ваш рівень цукру в крові падає.

Одна річ, що ви повинні трохи турбуватися, коли робиш довгі дистанції на велосипеді втратити м'язи верхньої частини тіла. Якщо у вас цикл протягом тривалого часу і не поповнювати запаси глікогену ваш організм може почати спалювання жиру і м'язів. Приймаючи в деяких калорій при їзді на велосипеді, такі як цукор допоможе проти цього. Я думаю, ви повинні також прийняти білок відразу після поїздки, щоб допомогти відремонтувати musclecells.

Посилання

Що Таке Електроліти?

Як білок допомагає після їзди на відновлення

+723
Nick Purcell 11 лют. 2011 р., 20:20:07

Я регулярно (раз або два рази в тиждень) протягом чотирьох місяців, носити ту ж взуття кожен раз. Проте, останні два рази я біг, моя ліва нога оніміло близько 2 миль в перспективі. Я був в змозі тримати бігти кілька миль, але мені треба закруглятися по-швидкому, близько 4 або 5 миль за страху, що я збираюся кинути мої щиколотки.

Мені цікаво, як ця проблема могла б зараз поверхню, після місяця працює без проблем у тієї ж взуття. Я повинен додати, основна частина моєї роботи проходить на біговій доріжці, тому що холодно на вулиці (де я живу).

+569
tao2537 21 груд. 2012 р., 07:19:37

Хоча я не спринтер, на довго працює близько години (особливо на плоских, рівних доріг) я часто знаходжу, що моя нижня частина спини, також щільно. Якщо ви робите вашу спринти на треку або іншій плоскій, рівної поверхні, причиною може бути те ж саме.

Подібно до того, як спині або ногах можуть хворіти після сидіння в одному положенні в машині/автобусі/літаку протягом тривалого часу, в той час як біг по рівній поверхні спиною проходить в досить постійне положення -- з стреса, що багато м'язів може бути укладений.

Щоб полегшити це, я вважаю корисним зробити паузу кожні 15 до 20 хвилин (або при очікуванні, щоб перетнути дорогу) і робити два простих вправи:

  • Присідати вниз на всьому шляху до землі так, що мої коліна і стегна пройти через повний діапазон руху
  • Стоячи прямо, нахиліться вперед в талії наскільки можна, додавши злегка зігніть коліно, як це необхідно для моєї спини, щоб пройти через повний діапазон руху

Я зроблю кожного з них, повільно, один або два рази. Я вважаю, що це звільняє деяку напругу і тримає мене від почуття так боляче наприкінці прогону.

+555
incredit 16 жовт. 2011 р., 05:21:35

Це реалістично? Так. Насправді є подія силач відвідали цирк гантелі.

Circus Dumbbell Event

Є правильний метод, щоб отримати цей дзвін над головою, і люди в ліфт великою є великий, є хороша стаття про те, як це зробити: http://liftbigeatbig.com/mastering-the-circus-dumbbell/

Техніка високих точок включають в себе:

  • Очистити гантель до плеча з обома руками
  • Поверніть свій лікоть, уперши один кінець гантелі на плече
  • Ривок гантелі вгору

Ви знайдете великий фокус у тому, щоб потрапити під гантелі так швидко і так впевнено, як це можливо.

До речі, цирк гантелі можуть важити понад 200 фунтів. У мене є завантажується одна, і абсолютно порожній це 135 фунтів.

+547
Tarun Sethi 13 трав. 2014 р., 09:31:43

Для початку, ви можете зробити певну кількість повітряних присідань / віджимань щогодини!

+542
user40943 28 жовт. 2012 р., 22:40:27

Що тренери означає, що коли ви повертаєте голову в бік, вода утворює свого роду "головний хвилі" йдуть від голови/чола, яка викликає невеликий через (район нижніх вод) у формі біля носа/підборіддя, і воно в кишені, яким ви дихаєте. Так, ваші очі будуть під водою, а носова хвиля переміщує воду від іншої частини вашого обличчя.

Швидкість дійсно допомагає, Але як тільки ви звикнете до нього ви можете мати ваш рот наполовину повний води і все ще бути в змозі дихати. Як ви отримаєте швидше і швидше, цей ефект простіше зробити і очищає ніс/рот набагато краще.

Використовуйте одну дошку Пипець, і коли ви хочете, щоб дихати, кидай свої сили з дошки з тієї сторони тягнути, то дихати під час відновлення руки. Це допоможе розвинути ваш час і заохочувати крену кузова. Ви не хочете просто повернути тільки голову.

+517
Jalal Miftah 5 серп. 2014 р., 18:33:11

Ось єдина цінна стаття, що я зміг знайти: http://www.fitflex.com/hand-position.html

Для повітряних тисків позиції сили, схоже, змінювати, де акцент на них найбільше відчувається......

+512
Silvia Cia Vii 3 квіт. 2011 р., 20:16:15

Просто стояти на простий, дешевий дерев'яний брусок. Просто так просто.

Ви можете зробити його з декількох товстих дощок, склеєних між собою.

+481
user65748 26 жовт. 2010 р., 15:12:08

В даний час немає можливості точно оцінити втрати ваги на основі споживання калорій. Дефіцит 3500 калорій = 1 кг ідеєю втрати ваги є привабливим, але це міф. Він не врахував, що продукти мають різну ситість і гормональних реакцій. Крім цього, організм виділяє гормони, щоб спробувати, щоб тримати вас біля вашого поточного ваги.

На вивчення абетки порівняно 4 дуже популярних дієт. А дуже часто з дієт, втрати ваги розпочався добре, але зупинився приблизно в 6 місяців, перш ніж відновитися. Як втрата ваги в глухий кут, люди насправді зниженою калорійністю далі , щоб спробувати почати худнути знову безрезультатно.

У задній частині розрахунків конверт для цих людей показує, що вони були в мінімальному дефіцит калорій у 500/ккал/день (який збільшується з плином часу) протягом усього року. Що б припустити втрату ваги 52 кг на людину за рік. Фактична втрата ваги була більше 10 кг, такі як Аткінса і 7 кг для інших дієт.

Національний втрата ваги даних реєстру показує, що ті, які втратили значну кількість ваги, і стримати його, домоглися подальшого зниження калорій, ніж ті, хто завжди був худим (див. статтю NYTimes і пов'язаний вище).

Таким чином, це не просто, і правда, ніхто не вирішив. Якщо хтось говорить вам, що вони можуть прогнозувати вашу втрату ваги на вашій дієті, задайте їх на дослідження, яке показує це. Досі не існує.

+448
Libby 16 черв. 2017 р., 07:01:33

Я шукав через сайт і не можу знайти хороший відповідь на це. Потягування (для підвищення гнучкості) взаємодія або повільне нарощування м'язової маси і збільшення сили Переваги силового тренування?

Крім того, безпосередньо пов'язана підвищена гнучкість підвищують схильність до травм під час високої інтенсивності тренувань з обтяженнями?

Посилаючись на поважних джерел в ваш відповідь був би кращий.

+424
Abdelkader Ait Hmida 15 груд. 2013 р., 05:35:59

Просто знайшли відповідь на своє запитання-

"Це викликає занепокоєння у багатьох жінок, коли попросив тренуватися з вагами. У жінок менше м'язів, у поперечному перерізу, в результаті зменшення м'язової маси, а також їх гормонального статусу, який явно відрізняється від чоловіка. Маскулінізації у жінок є результатом надмірного андрогенні гормони, і жіночий культуристи в ЗМІ приймати стероїди, щоб побудувати великі м'язи. Без використання таких стероїдів, підняття важких предметів може не змусити вас виглядати як людина. Замість цього він ріже жир, тонізує і допомагає вам наблизитися до бажаної формі."

Так здорово :) я не доведеться турбуватися :)

+420
Harry Entmt 16 лют. 2012 р., 09:30:25

Я бачив багато напоїв, які, здається, протеїнові коктейлі з зайвих вуглеводів і, ймовірно, деякі інші біти в них specifcially призначений для швидкого відновлення після кардіо.

Ці дійсно працюють, чи це просто так добре, щоб приміром тарілку супу? Які за і проти?

+392
mcleanlauren 22 серп. 2010 р., 19:57:19

Я завзятий бігун. Кілька років тому я взявся за присідання як частина мого полку. Я можу сказати вам, що це абсолютно зруйнувати вашу поточну здатність, хоча в довгостроковій перспективі це насправді досить корисно для профілактики травм і позитивно позначається на короткій дистанції, і закінчується не впливають на далекі відстані вміння все, що багато.

+350
user209377 25 вер. 2010 р., 17:10:20

Деякі люди рекомендують L-глутаміну при безсонні. Інші кажуть навпаки. Він звик бути рекомендований як підсилювач мозку (середина 80-х... мати на увазі, що вони носили, гетри), але я не думаю, що хтось каже що більше.

У будь-якому разі, якщо ви приймаєте його вранці, я був би дуже здивований, що це викликає проблеми сну. Нічого іншого на етикетці інгредієнт вистрибує, навіть трохи.

Не знаючи, що ще ви приймаєте/їсть/п'є/і т. д. неможливо знати. Це також може бути екологічної, емоційної, харчової, хто знає.

+300
email 8 вер. 2014 р., 21:53:56

Телята, Підколінні Сухожилля, Квадрицепси, Сідниці...

У мене є два дні, щоб тренування кожної групи. Наскільки вагами йти, як би ви ці вправи? Ікри/стегна на один день, квадрицепси/сідниці на іншу? Там буде відпочинок для цих груп м'язів між днями.

Дякую за допомогу. Будь ласка, зверніть увагу на ваші міркування.

+211
Nijikokun 30 серп. 2019 р., 08:32:17

Я не кваліфікований, щоб дати повну відповідь, це було спочатку як коментар, але занадто довго.

Одна річ, я хотів би додати до відповіді HedgeMage полягає в тому, що оцінка ризиків і фіксації можливих проблем, наприклад. симетрія та основні загальнозміцнюючі б бути гарною ідеєю, перш ніж почати з ваги програми, спрямовані на вибухонебезпечність. Не думайте, що ви готові до вибухової ліфти, тому що у вас є досвід в іншому виді спорту.

Силові навантаження це по суті не більш ризиковано, ніж будь-який інший вид спорту, але якихось серйозних змін у тому, як ви поїзд несе ризик (тобто ви можете зробити все правильно і все одно боляче).

Оцінка та управління можливими ризиками, тому є гарною ідеєю. Наприклад, питання симетрії, одна сторона слабші чи менш гнучким, це ризик. Надлишкова мобільність-теж ризик. Відсутність стабільності хребта ризик (тому, працюючи на йога-стиль спинного крутить може бути хорошим або контрпродуктивним - це як пощастить).

У будь-якому випадку, будувати свій новий рутинну вага поступово сенс. Ви можете перевірити роботу Ден Джон, він має багато гарне уявлення книг для силових тренувань для спортсменів. Процитую його:

Якщо спортсмен повинен підривних рухів, перевірити візерунки, решітки і симетрії.

Якщо.

Не забуваємо, що 'якщо ...' Метальники, зіткнення спортсменів і стрибуни може знадобитися ривку і поштовху. Бабуся, напевно, немає. Витратьте час на пошук дійсно і заповнення прогалин, перекосів і погані картини руху перед підкиданням тіла накладні на Олімпійських піднімаючись назустріч. Травми приходять швидко і жорстко швидкі ліфти.

Провести час, освоюючи покачати прес, гойдалки і родини Литвинів. Для багатьох з нас, цих трьох вистачить, щоб пробитися крізь будь-які фізичні бар'єри або обмеження. Про ліфти змінило мою кар'єру, але я був фізично, розумово і емоційно готові до цього виклику. У мене також було місяця, щоб освоїти руху, перш ніж мені довелося змагатися в мій основний вид спорту, теж.

Ви не можете мати років буде потрібно, щоб дійти до шлях для підривних рухів в weightroom.

Якщо ви робите, йти.

+182
HaykoJan 26 груд. 2011 р., 23:16:23

Які вправи найбільш вигідна, якщо я проводжу більшу частину свого часу, сидячи в офісі?

Я працював протягом досить довгого часу, з 60% моєї тренування, спрямовані на грудні м'язи і стегна.

Зараз все змінилося і я хочу змінити свої звичайні тренування, щоб задовольнити мій нинішній спосіб життя.

+180
sen 14 лют. 2012 р., 17:58:44

Ви також можете спробувати NutritionData.

Я також хотів би запропонувати MyPyramid. Цей сайт не видати зміст харчування продукти, але він може дати вам краще уявлення про те, скільки порцій з кожної групи продуктів ви повинні отримувати. Ви можете знайти його корисним для відстеження.

+176
KG LIFE 21 лип. 2011 р., 06:47:40

Я хотів продовжувати будівництво бази біг фітнес в ваш поточний темп поки близько 3-х місяців від вашої раси. Ви повинні побачити поліпшення у своєму темпі, не на швидкість роботи.

Не потрібно включати швидкість роботи набагато ближче до гонки. Навіть тоді, ви хочете отримати багато відновлення між тренуваннями швидкості.

Знайти хорошого новачка або програма навчання новачка. Ці зазвичай між 10-12 тижнів. Ось декілька місць, щоб почати:

http://www.halhigdon.com/training/51131/half-marathon-novice-1-training-program

http://rw.runnersworld.com/training-plan-finder/beginners-half-marathon-plan.html

Прислухайтеся до свого тіла, переконайтеся, що ваш добре харчуватися і багато відпочивати. Не дозволяйте навчальний план диктувати своє життя. Бути гнучким; як довго, як ви отримаєте більшу частину тренування (особливо довгі), ти будеш в порядку.

+162
Shon Feder 12 січ. 2019 р., 21:38:14

Дивна річ про крепатура (презервативи), що ми до цих пір не дуже знаю, чим це викликано. Хоча люди люблять приписувати її молочної кислоти накопичення, це напевно помилкова думка. Як сказано в статті:

Дослідники, які вивчали рівень лактату відразу після тренування знайшли маленьку кореляцію з рівнем болю у м'язах відчуваються кілька днів пізніше.

Посилання Носака це дослідження, опубліковане в цій книзі, Вікіпедія продовжує пояснювати:

Дві інші гіпотези, які були висунуті, щоб пояснити біль, м'язові спазми і наявність молочної кислоти в м'язах, тепер навряд чи буде правильним, оскільки доказів, що спростовують їх.

Здоровий глузд змушує нас вірити в те, що біль виникає від пошкодження тканин. Я думаю, що це напевно так, і я згоден зі статтею, коли вона каже:

Хоча точну причину Домс досі невідома, більшість досліджень вказує на фактичне м'язове ушкодження клітин і підвищений викид різних метаболітів у тканини, що оточують м'язові клітини.

Я припускаю, що це, можливо, краватку, як м'язи працюють в анаеробному стані, який ми досліджували в одному з ваших попередніх питань.

А для профілактики, я впевнений, що ми всі чули безліч засобів. Більшість з них виявилися помилковими, в тому числі розтяжка і розминка. Однак, як описано в цій публікації, поступово збільшуючи інтенсивність може зменшити хворобливість. Оскільки ви працюєте ваші ноги вже протягом півроку, це може бути не актуальною.

У будь-якому випадку, якщо ми будемо діяти на гіпотезу, що Домс заподіяно ушкодження тканин (що, я думаю, ми маємо), і якщо ми не можемо знизити збиток шляхом зниження інтенсивності тренування, що залишає нам можливість робити те, що ми можемо, щоб прискорити відновлення після пошкоджень.

Відповідь включає в себе знаючи трохи про те, як лімфатична система працює в організмі (щодо пошкодження тканин). Між іншим, ваше тіло використовує енергію для збору і промийте уражені клітини. Лімфа транспортують в одну сторону судини по всьому тілу і врешті-решт впадає в підключичну вену. Важливо відзначити, що лімфа не закачується як кров по замкнутій системі, а "стікає" з допомогою скорочення м'язів, сила тяжіння і т. д.

Так що якщо лімфатична система є як очищає організм пошкоджені тканини, і ваш будинок насправді викликані пошкодженням тканин, відновлюється від пошкодження тканин означає робити все можливе, щоб допомогти цій системі виконати, так як це може. Я впевнений, що це відео, в якому Келлі Старретт (KStarr) ДВ. Аль. описати все докладно було викладено тут раніше. Старе переконання, що відпочинок, лід, стиснення, висоти (рис) є кращим способом для лікування цього типу ушкоджень є неправильним. Як описано у відео, спокій і лід насправді чинять негативний вплив на здатність лімфу рухатися навколо, так само протизапальні препарати.

У статті , яка йде разом з KStarr відео пропонує те, що я думаю, це найкраща та найбільш сучасне лікування: рух, стиснення, піднесення (МРЗ). Рух буде підтримувати лімфу насосних, короткий ефективності компресійної терапії (масаж, компресійна смуг і т. д.) також призводить лімфу, і висоту, також допоможе в просуванні лімфи. Так як я присідати три рази в тиждень, особисто мене це повний спектр босу м'яч присідання (як рекомендовано KStarr в цьому відео, щоб прибрати біль і скутість. Якщо ви думаєте про циклів скорочення і розслаблення м'язів потрібно зробити, щоб баланс в цьому русі, здається, ідеальний спосіб для перекачування лімфи.

Крім того, оскільки лімфа "переробленою" крові, плазми (яка на 90% складається з води) Споживання води-це хороша ідея. Як показують численні ресурси, які я пов'язаний уже згадувалося, переконавшись, що ви отримуєте правильне харчування і керуючий електролітів також допоможе.

Споріднені ресурси пропонують масу інформації по даному питанню, якщо ви хотіли б дізнатися більше. Що, здається, консенсус полягає в тому, що кращий спосіб для лікування вашого Домс є, ймовірно, рух, зволоження, живлення, електроліти, лікування стиск, і піднесення.

+25
pxlshpr 23 черв. 2019 р., 04:01:35

Клітинний набряк буде зменшуватися досить швидко після тренування. Наскільки насос йде, є одне просте пояснення, і один складний. Клітинний набряк через припливу Na і Н2О, ймовірно, вносять свій внесок, але не так сильно.

Найпростіший полягає в тому, що під час тренування, є локальна гіпоксія і гіпертонія. У цьому випадку судинний опір зменшується, за рахунок судинорозширювальних речовин, таких як немає, що призводить до судинної перевантаження. Після занять спортом, спостерігається перевищення вироблення судинорозширювальних речовин, внаслідок чого насос не йди негайно.

Складна я не можу заглиблюватися в глибину, тому що є багато факторів. Але, як правило, під час і після тренування спостерігається підвищений приплив поживних речовин, наприклад глюкози/глікогену, амінокислот і т. д. (також деякі електроліти як ви згадали). Є також деякі продукти, відходи і раніше присутні. Всі ці речовини самі по собі мають осмотичний тиск (наприклад, натрію), яка змушує воду проникати в клітини (не до такої міри, хоч лопни). Саме тому креатин дає м'язам більше (наповнення водою); незважаючи на збільшення натрію, він йде в м'язи і збільшення числа молекул усередині клітин втягує в себе воду.

Отже, підводячи підсумок, особисто я вважаю, що вазогенного ефекти є головними дійовими особами в "насос". Більше, ніж осмотичний, так як насос веде себе (як довго це триває і чому це відбувається). Важко знайти що-небудь по темі, тому що це надзвичайно важко вивчати. У вазогенного та осмотичні ефекти йдуть рука об руку після тренування. Ми не можемо перевірити їх індивідуальне вплив на людину на конкретні м'язи. З того, що я чув і читав, людей, які використовують ніяких добавок отримаєте підвищений насос, який триває довше, що говорять на користь застій крові є причиною. Але люди, які використовують креатин дадуть такий же ефект, що говорить на користь осмотичного ефекту воду і нагрубання.

Особисто я бачу це питання проста цікавість. Я досі думаю, що ми могли б використовувати знання про "насоса" для. В основному тому, що він є побічним продуктом навчання (тобто, "насос" - це не те, що викликає миофибриллярного або саркоплазматического гіпертрофії в довгостроковій перспективі. Проте, він може бути актором в гострій фазі, яка запускає анаболізм, що відбувається після). Якщо хтось може думаєте, яким чином ми могли б використовувати знання про етіологію "насос" з (якщо він має позитивний вплив на навчання, крім психологічного, коли ви дивитеся в дзеркало), будь ласка, напишіть його в коментарях :)

+17
victorcete 17 жовт. 2017 р., 16:09:30

Показати питання з тегом