Які продукти допоможуть знизити вагу?

Я дійсно страждають від ожиріння. Я 5'7" вагою близько 93 кг. Я повинна бути близько 65 кг в ідеалі, я.е я 28 кг зайвої ваги, який я хочу скинути. Я завжди була товстою з дитинства, так що втрачати вагу річ для мене дуже важко. Я намагалася контролювати, що я їм протягом декількох днів, але потім знову потрапляють у ту ж річ. На цей раз я цілком серйозно змінюючи свої звички в їжі. Які продукти можна їсти, щоб допомогти зменшити свою вагу?

Я знаю про зелений чай і лимон, Я п'ю близько 2 чашок в день. Що ще буде ефективним у втраті ваги? Я буду дуже вдячна. Все, що я хочу позбутися від зайвої ваги і прокляття.

+94
user26220 20 трав. 2019 р., 02:36:50
40 відповідей

Відмова від відповідальності: я не професіонал в цій чи будь-якій іншій суміжній галузі. Я не у фантастичній формі, або. Все що я можу сказати за мою репутацію, що я регулярно займатися спортом, і я закінчив купки рас, не вмираючи.

Для цілей цього питання, я збираюся припустити, що причина ця звучить як шарлатанство це, тому що вас цікавлять практичні вправи йоги, але не йога філософії. (Просто намагаюся залишатися якомога більш нейтральним тут — я не в філософію небудь.)

Хоча йогою як вправами може звичайно бути світською, багато виправдань для певних видів практики, у ньому досі, принаймні слабо пов'язана з містичною традицією(и), від якого він походить. Навіть якщо причини деякі речі звучать трохи нерозумно, практики себе (руху, дихання і т. д.) схоже на роботу. Оскільки ви зараховані в клас і ти насолоджуєшся цим, ви, ймовірно, не потребують в подальшому переконливо, але це виглядає як хороше місце як будь-який, щоб вказати на те, що за результатами результати опитування та, як мінімум, декількох веб-пошуку досліджень свідчать про те, що йога здається, поліпшити загальне самопочуття по-різному. Якщо йога може отримати правильну відповідь з неправильним причин, коли справа доходить до тренування, то чому б не зволоження?

Але почекайте, ми можемо зробити краще, ніж "чому". Статті Як це одне привести фактичні докази , що гідратація під час тренування роздутими:

Там не було випадку, бігун помирає від зневоднення на марафон, але з 1993 року, як мінімум п'ять марафонців померли від гіпонатріємія вони розробили під час гонки... німецькі дослідники також взяли зразки крові більше тисячі обробники на Врубової європейського чемпіонату протягом декількох років і виявили, що на 10,6 відсотка з них мали гіпонатріємія.

І вона забезпечує не кваки звучать виправдання:

Коли ви потієте, ваш мозок сприймає відповідне підвищення осмоляльності плазми і направляє вивільнення антидіуретичного гормону (АдГ), який бив по нирках, щоб активувати аквапорины... як ваш організм реабсорбуються воду, ваш осмоляльності плазми повертається до норми, ваш мозок відчуває зміну, і він вимикається АдГ. Ця петля зворотного зв'язку тонко налаштовані, щоб зберегти плазми в безпечному діапазоні.

Що я знаходжу цікавим тут є те, що якщо ви ігноруєте матеріалів про "переварити" емоції від вашого інструктора опис Агні, він починає дивитися в чарівний очей, то, хоча б трохи, як це дослідника пояснення: пити воду під час тренування перериває водоутримуюча процес вашого тіла, природно, почала, і, в разі надмірного зволоження, переносить його в сечогінний режимі, а не в зусиллі втратити зайву воду.

Особисто (у поодиноких випадках), я вважаю, що якщо я вип'ю 1 склянку води вранці і прямо в спортзал, цього досить; якщо я піду ввечері після роботи замість 3 склянок води протягом дня теж багато. Звичайна рутина-35 хвилин Біг/бег з різною швидкістю на біговій доріжці, потім одним ковтком води з фонтану, потім 35-45 хвилин гирьового спорту. "Вісім склянок води" правило, про який всі говорять є принаймні вдвічі більше, ніж я коли-небудь реально пити (якщо не вважати чашку чорної кави, як ніби це були 3 склянки води, який здається неправильним на багатьох рівнях).

+985
Branislav Aceski 03 февр. '09 в 4:24

По-перше, це не скільки калорій, який визначає, якщо ви їсте занадто багато або занадто мало. Це баланс між вашим depenses і ваші доходи.

Щоб набрати вагу (і м'язи): доходи > depenses Втрачати вагу (і м'язи): depenses > доходів.

Уникайте брати занадто багато жиру, обов'язково мають доходи близько 200kcal (200 фунтів рису) більш depenses. Якщо ви тупцювати на місці, можна з'їсти трохи більше. Не будьте як всі відео на стероїдах, якщо ви їсте занадто багато і занадто швидко, ви берете сало (і чим більше ти товстієш, тим легше це прийняти. Хороший прогрес становить близько 2кг/міс починаючи. Тому фунт/2 тижні-це добре, якщо регулярно.

У вашому випадку, проблема може бути в тому, що ви їсте тільки один раз в день. Кількість величезна, тому у твоїх батьків є "нормальна реакція. Якщо ви могли б розділити в один прийом їжі можна з'їсти більше, перш ніж заповнити повний. Спробуйте заздалегідь приготувати ваші страви, наприклад приготувати на вечерю на вечерю + обід.

Інші варіанти, якщо ви не можете розбити їжу : 1. зменшити depenses, запустивши менше, наприклад. 2. харчуватися легко взяти: фрукти, горіхи, мигдаль..

Вибачте за мовний, я не носій англійської мови. Сподіваюся, я відповів на ваші питання :D

+924
Daniel Ryan 8 черв. 2011 р., 10:19:13
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Коли я працюю над біцепсами, я роблю:

1: потягування 4х15 (84 кг Мені) 
2: кучері штангою 4х15 (30 кг) 
3: 4х12 концентрації кучері (22кг) 
4: 4х12 кабель проповідник кучері (62 кг)

Моя проблема з моєї руки ,вони сильно болять, коли я починаю робити штангою кучері, але ні, поки я готую, але коли я закінчу з кожного набору 15.

Це проблема з тим, як я тримаю руки?Я використовую неправильний штангою може?Або в мене руки просто не міг витримати таку вагу?

Редагувати:

Я зрозуміла, що цей тип болю :https://www.youtube.com/watch?v=CudqmKQIRRA

Ви вважаєте свої поради життєздатним, щоб допомогти з моєю проблемою?

+913
abdul arshad 4 трав. 2014 р., 09:17:55

Всі програми в www.bodybuilding.com мають дві спільні риси:

 1. Великий тиск на думку, що ви потрібні доповнення,

 2. Величезний обсяг за тренування, так що це гарантує, що ви будете вичерпані і думаю, що це тому, що вам потрібні добавки. Це відбувається тому, що bodybuilding.com це всього лише рітейлер добавки, так як ви можете просто перевірити свою статтю у Вікіпедії.

Що тренування рекомендуємо Вам у відповідь інший-це хороший приклад, подивіться на один з днів цього тренування ("велика людина в університетському містечку" - Гей, це має називатися "виснажений людина в кампусі") тут. Це абсолютно божевільна, і він належить до 4-денний спліт тренування два додаткових дні кардіо. Це особливо шалено, тому що ця програма підкреслює необхідність добавок трохи менше, ніж іншим www.bodybuilding.com (вона має бути адаптована для студентів), тому їм треба підвищувати обсяг роботи за день величезна кількість, щоб бути впевненим, що ви будете абсолютно виснажені і впаде в пастку, купуючи більше добавок.

Те ж саме стосується і всіх бодибилдерских журналах, всі спонсорські або безпосередньо належить індустрії добавок.

Я відчував себе в таку пастку, коли я був в моїх 20-их, протягом майже двох напружених років з мало або взагалі не результати, а в кінцевому підсумку травма, яка забрала мене з бодібілдингу.

Є альтернативи. Наприклад, багато людей використовують інший підхід, заснований на простій, але дуже ефективний штангою програми Олімпійських пауерліфтерів, перевірений багатьма десятиліттями досвіду. Google для "Марк Rippetoe" і його книга "стартової сили", подивися на сайті а також . Це така програма, що Арнольд Шварценеггер використовував у своїй ранній юності, перш ніж їхати в Америку.

Є й інші джерела інформації, але ніщо не здається візуально, так як www.bodybuilding.com тому що є галузі мультимільйонер позаду. Ніхто не може конкурувати з маркетинговими ресурсами, але ви можете подивитися на деяких особистостей сайтів, таких як Скубі майстерні або ви можете прибрати галочку "прийнято" іншої відповіді і чекати, тому що є кілька помітних особистостей на цьому сайті, що може дати вам набагато кращі рекомендації для новачка тренування, ніж лайно www.bodybuilding.com

Я не думаю, що чоловік-модель для Лаокоон та його сини скульптура в 25 році до н. е. використовували купити порошок або креатин...

+911
matiu 13 вер. 2019 р., 20:51:58

Якщо фізичні вправи програми є те, що ви хочете: щодо "пілатес"? (ДВД зразок я не пробував це сам)

Ви також хочете, щоб розвивати уважність, але без будь-яких далекосхідної "релігійності"?

Ви хочете позбавитися від "дихання частина" йоги? Тоді будьте обережні: дихання також відіграє велику роль у пілатесі.

+887
1000000000 21 черв. 2018 р., 15:28:23

Я не можу занадто багато говорити самому вакууму в шлунку, але це в основному ізометричні вправи, де ви працюєте однієї групи м'язів інша, ось живота і м'язів нижньої частини спини. Моя підозра полягає в тому, що користь цієї вправи є не стільки зміцнення або тонізація м'язів, і інша справа вчити тримати себе в цій області, що робить його легше тримати додатковий обсяг "всмоктується". Це не погане вправу в тому, що вона змушує вас усвідомлювати ці м'язи, і вашого загального ядра установки. Однак, сам по собі, Я стверджую, що він занадто ізольований.

Замість цього, якщо ви хочете щось подібне, розглянемо порожнистий позиції, а гімнастичні вправи, де вам контракт всього тіла, щоб зігнути її вперед. В цілому-рух тіла, ви вчитеся використовувати всі на концерт, а не просто живіт. Посилання я вище має декілька варіацій, але дві основні з них робили порожнисті лежачи на землі, або висить на руках від уступу або бар.

Щоб випробувати порожнисті положення, лягти на спину на підлогу. Підверніть таз вперед у нижній частині спини, зберігаючи контакт з підлогою. Підніміть прямі ноги злегка відірвані від підлоги. Витягніть руки прямо поруч з вухами і підніміть голову та плечі злегка відірвані від підлоги. Дупло-це ефективне положення тіла на стійку, передній важіль, Задня гойдатися на брусах, прапор дракона, і в нижньому положенні колеса.

Якщо ви зосереджені на шлунку вакуум, я б сказала, що три основних варіація буде робити вправи стоячи (найбільш природно для вашої природній позі), лежачи на спині (це, здається, щоб нести менше користі, але може бути розумним, якщо ви робите цю вправу, а робити щось ще, наприклад, дивіться телевізор), або на четвереньках (Marjaryasana або "поза кішки" йога. Робити це, як це буде працювати проти сили тяжіння і підвищеною контрастністю ваші рухи спереду і ззаду).

+867
HelenaYaskova 27 лип. 2013 р., 04:13:11

У 14 років твоє тіло ще росте і ваш рівень гормонів змінюється навколо. Я знаю людей, які зросли на 0.5 метрів від часу вони закінчили середню школу, поки вони не закінчили коледж. Ми одержимі зображення культурі, але намагаюся не думати, що ви повинні мати якісь особливо ідеальний образ тіла у віці 14 років.

Це звучить як у вас є ваша дієта досить добре розумів: спробуйте відстежувати Ваші калорії на сайті, як dailyburn.com (або як MyFitnessPal; є і інші). Дієта має найбільший вплив на ваші жирові відкладення.

Як ваші жирові краплі, ваше тіло стає більш чутливим до інсуліну, і ви ще ефективніше запасати жири. Це набагато легше перейти від 25% до 20% жиру в організмі, ніж з 15% до 10%: чим нижче ви йдете, тим більше ваш організм буде боротися з вами, тому що з еволюційної точки зору це не добре мати такий маленький запас енергії.

Залишатися активним і потрапити в гарну програму силових тренувань, як і стартову силу або 5х5. Хороша дієта, активний спосіб життя і силові тренування перенесе вас в топ-1% від фітнес відносно швидко.

+804
Paul Westcott 18 жовт. 2011 р., 03:32:27

Я пішов до Сили оборони 4 місяці тому і мав інтенсивний тренінг та інше без хорошої фізичної бази до.

Доводилося тягати з собою 60 фунтів мішок для миль на спину і т. д. А тепер виникли біль у попереку, коли роблю тягнеться задня поверхня стегна.

Здається, що не болять суглоби, тільки м'язи нижньої частини спини. Я googled навколо трохи, і здається, що дисбаланс м'язів? Як м'язи попереку не вистачає сил або щось. Я не впевнений.

Може хтось будь ласка, допоможіть мені з цією проблемою? Що може бути не так зі мною.

+766
xaxa90 28 бер. 2016 р., 15:18:02

Повільний/швидкий посмикування м'язів посилатися на витривалість проти сили м'язових волокон. Наприклад, бігун буде мати більше повільно скорочувальних м'язів, і спринтер має багато швидко скорочуються м'язи. Так ви швидко скорочуються м'язи, тренування на силу, всупереч поширеній думці, м'язи не зроблять вас повільніше, вони зроблять вас швидше.

Якщо ви тренуєтеся, піднімаючи важкі ваги повільно, ви отримаєте більше вибухової сили, але і ви отримаєте більше вибухової сили, якщо ви робите руху швидше. Будьте обережні, що ваша форма не зламати, намагаючись виконати вправу швидше. Можна спеціально тренувати на більш вибухової сили, в тому числі вибухові вправи. Типова рутина буде містити в чистоті і ривків, розганяється і коробка стрибає, не забуваючи комплексу вправ, як лаві, станова тяга, присідання,ЗНМ і підборіддя-вгору.

+757
thefourtheye 2 січ. 2014 р., 13:23:38

Як 50+ спортсмен, я можу сказати вам, що прогрес ще можливий. Однак вони важче і рідше. Це просто частина процесу старіння. Це не означає, що ви не можете тренуватися з зростанням за розум. Потрібно просто тренувати розумніші.

+755
Sam Barrett 16 серп. 2019 р., 10:29:58

Серизе абсолютно не може протистояти "поганим харчуванням".

Погана дієта-це більше, ніж просто споживаючи більше калорій, ніж потрібно. Так, у цьому випадку однієї вправи буде корисним. Однак, погана дієта також може включати в себе не споживаючи досить правильні продукти. Хронічно низьке споживання корисних продуктів, або хронічно високе споживання шкідливих продуктів призведе до проблем зі здоров'ям, і вправи не можуть протистояти і діяти.

Не споживаючи достатньо свіжих фруктів і овочів, призводить до зниження рівня вітаміну C. Хронічно, це призведе до scurvey, і що дивно, це сталося останнім часом. Вправи не можуть діяти всупереч цьому.

Ж з низьким рівнем кальцію, що веде до ламкості кісток. Хронічно низький-споживання жирів може призвести до зниження всмоктування жиророзчинних вітамінів. Дієти з низьким вмістом білка (або протеїни) призведе до уповільнення росту м'язів. Дієти дуже високо у верхівці риб, таких як тунець може призвести до ртуті нарощування. Жоден з них не стану здоров'я ст.

Хороша дієта, яка заснована на різноманітних споживання свіжих продуктів має основоположне значення для хорошого здоров'я і фітнесу. Де потрібні добавки допомагають, а лише додатковий на хорошу дієту.

+741
Vali D 15 черв. 2018 р., 16:07:23

З ваших коментарів, я б сказав, що я більш досвідчений фітнес-центр зайчик, ніж ви, побувавши в і навколо Ваг близько 12 років.

За останні пару років, я знайшов мою талію зростає і моє визначення загальної м'яз скорочується. Це було пов'язано з дещо регулярно переїдає і втрачає регулярність моїх тренувань.

Близько двох місяців тому, я вирішив змінити знижуватися і прагнути повернути своє колишнє підходять статури. Щоб втратити трохи ваги, звичайно. Але найголовніше, щоб знизити рівень підшкірного жиру.

Перевірте веб-сайт я оновлюю, щоб відстежувати свій прогрес: www.simple-steps.co.uk

Я в день 40 з 90 на даний момент, хоча я відставати сайті близько 5 днів, щоб дозволити мені організувати фото-і звіряють мої дані.

Що сказав... Дозвольте мені спробувати відповісти на питання більш відверто.

Я думаю, що ви зробили великі фізичні збільшення у розмірі, засноване на обмеженої інформації, яку ви дали. Ви тренуєтеся з високою регулярністю. Але ви не задоволені формою вашого статури - і це найголовніше, як це ваше тіло.

Так що я б сказав, що ви повинні ввести деякі кардіо - ВИИТ є найбільш ефективним для спалювання жиру. Що ще більш важливо, хоча, я був би бойовик з харчуванням відстеження на місяць і подивитися, скільки ви дійсно їсте, а що. Це моя мотивація. Я не їм 100% чисті, навіть не 80% чистими, але принаймні все, що потрапляє у мій рот-це свідоме рішення. Ось чому у тебе 33-дюймовий талії, а не просто з яєць і підняття важких предметів.

Харчування. Додати трохи кардіо. Продовжуйте піднімати важкі.

Варто втратити трохи м'язової маси, щоб втратити багато жиру. І нова форма справді може змусити вас виглядати більш м'язистим.

Удачі.

+715
Bullv16 19 жовт. 2013 р., 11:40:53

Мені 27. Зазвичай працюю програмістом. Я відстежував моє кров'яний тиск і частоту серцевих скорочень і в спокої, вони досить високі (близько 120/80 і 90+ ударів в хвилину).

Я вирішив піти на пробіжку сьогодні, в поєднанні з деякими присідання і віджимання. Мій пульс був раніше безпечний для мого віку (близько 140 уд / хв), але моє кров'яний тиск підскочила до 166/93. Я зазвичай паморочиться голова після тренування, але зараз я розумію, що це з-за артеріальний тиск, а не пульс.

Тому, питання.. як мені боротися з цим? Чи повинен я для менш інтенсивних вправ? Я повинен працювати більше або менше? Це вправа хороший спосіб зниження кров'яного тиску або щось виключно вирішені шляхом поліпшення харчування (і вирубки на агнця)?

+711
armonge 24 квіт. 2015 р., 11:01:25

(М & а, переїхав у відповідь для космосу.)

Ви спеціально шукають "секундомір", спеціалізований інструмент, годинник з інтервалом можливостей, або додаток для смартфона (моя рекомендація)? Ви шукаєте, щоб відстежувати інтервали, і в цьому випадку нічого з кола підрахунок буде робити, чи буде повідомлено в інтервалі зміни? У вас є простий або складний, інтервал плани?

Я струму через імпульс для Android. Його можна легко налаштувати складний інтервал програми через його інтерфейс, і якщо ви можете створити свій власний XML, ви можете поліпшити її інтерфейс. В даний час я зробити мій XML з мого стартапу стелс ДБ, засновані на різних критеріях навчання.

Інтернет магазину можуть зробити інтервали, хоча і не зі складністю імпульс. Це відмінний спеціалізованого пристрою, хоча, по модулю якогось тупого рішення в частині Мото.

+662
kompozitor1982 11 бер. 2012 р., 00:25:23

Я намагаюся триматися міцніше, щоб ваша "наука" і "доказів" положень, тому що є багато не-наукою причин використовувати вільні ваги. (Просто з верхньої частини моєї голови, є вартість, універсальність, компактність і портативність.)

Цей круглий стіл (у форматі PDF), з рясним посилань, є одним з моїх улюблених джерел для машин/гантелями науки. Серед зауважень, зроблених в ньому:

 • (Уотена) "Існує ряд доказів, що більше ні, швидше за все, з вільними вагами, ніж машин для підготовки і тестування в обох режимах". (стор 21)
 • (Carpinelli) "...не було ніяких істотних відмінностей (Р < 0,05) між [з гантелями-навчання або машини-навчання] групи для будь-якого з [міцність] змінних. Виявилося, що вертикальна стрибучість була поліпшена в більшій мірі для тренування з гантелями і універсальний прилад, ніж навчання з пристроєм Наутілус. Проте відмінності є відносно невеликими, і через схожість міцності, практичне застосування знаходять незрозуміло" (там же).
 • (Carpinelli) "відсутність будь-яких підтверджуючих доказів свідчить про те, що при правильному використанні вільних ваг і тренажерів, дають схожі результати здорове, спортивне населення". (там же) поки ось так, я стверджую, що сам акт вибору машини виробляє радикально відрізняється і помітно поступається програмі вибору вправи, але я не можу довести це.
 • (Уотена) "Аугустссон і співавт. (3) вказали, що вільного ваги присідати навчання має більший вплив на продуктивність вертикального стрибка, ніж програма розширення изокинетических колінних і тазостегнових відведення. Є кілька досліджень у цій області, і більшість з них неоднозначні, але більше доказів вказує на специфічність дії м'язи тип і характер руху в користь динамічних рухів freeweight, які наближені до спортивного руху (5,7, 15). Адже більшість спортивних результатів є динамічним, multijoint, багатоплощинних, вимагає балансу, і займається як ексцентричні і концентричні дії (3, 10). Звучить як вільні ваги". Це чудовий пасаж.
 • (Камінь) до такого ж висновку, сказано більш лаконічно: "основний внесок фактор зверхності вільними вагами в порівнянні з машинами-це здатність вільними вагами, щоб імітувати перевантаження і саму спортивну (і щоденних завдань) руху. З-за цього аспекту не може бути більше переносу тренувального ефекту".

В цілому, це збалансована дискусія з купою досліджень, щоб згорнутися калачиком і читати.

Що стосується вашого конкретного питання, я не бачу як той факт, що більшість середнього класу Заходу багато сидіти і слабкі має нічого спільного з тим, як ми розвивалися. Я б ризикнув сказати, що ми знаємо зі Справедливою впевненості, що наші предки в основному був сильним, піднімаючи речі, предмети, і працює. Я не бачу актуальності цієї точки в тому, чи можуть машини емпірично перевершує вільні ваги, крім, щоб вказати вам притаманні радість навчання та ігри на вулиці. (Ерван Ле Korra більше говорити на цю тему.

Для вирішення питання про кабелі і машини досить різні для того щоб зробити різні стреси: більшість машин, хоча і в меншій мірі з кабелями, різко скоротити кількість м'язів бере участь в русі. Вони призначені, щоб ізолювати м'язи замість того, щоб дозволити діяти на організм в цілому. Так що, так, машина для згинання ніг можуть служити різні стрес сильніше зростання розпалюють в поджилках, але, як зазначено в посиланнях вище, що стрес є досить специфічною і має менший винесення в повсякденному житті та спорті.

+629
cjet55 5 лют. 2013 р., 09:41:25

Я тренування тіла наркомана.

З моєї точки зору, робите 1 х 50 краще, ніж робити 10 х 5, тому що у вас є той же обсяг, але за менший час, у вас є більше інтенсивності.

Перші заповіді посади в підлогу "тренер" Уейд про художньої гімнастики маси "обійми повторень" і 4-й-це "граничні множини" джерело : http://pccblog.dragondoor.com/ten-commandments-calisthenics-mass/

Але роблю 1 х 50 може бути нудно і не ідеальний спектр інтенсивність. Очевидно, якщо ви можете зробити 50 віджимань тіло не потрібно для супермаркетів (і гіпертрофії). Дивіться 2-ї заповіді в тому ж блозі "працювати!"

Ви можете збільшити інтенсивність ускладнений варіант віджимань, як однією ногою на височині, ноги якнайвище на вікно, з боку в бік віджимання, Віджимання з ІСО тримати (я думаю, що віджимання-це домашнє завдання з самих варіацій) ... і останній крок на одній руці пуш-ап.

Ще одне велике домашнє завдання-це діпи (багато варіацій).

+613
Jennifer Colby 24 лип. 2015 р., 07:58:45

В основному комплекті був хтось ще каже, його не тільки макро-поживні речовини (вуглеводи, білки, жири), а не всі ці при розбивці на їх компоненти мають рівне вплив на організм і просто регулювати їх співвідношення не є достатньо хорошим, або.

Якби ви його просто питання калорій і калорій, я б з задоволенням для кого-то, щоб точно виміряти, скільки енергії витрачає і довести, що калорії в дорівнює поглинутій калорії. Зміст того, що ви їсте, може провести численні гормональні сигнали і штовхнути інших хімічних процесів балансування в організмі. (як ще говорив про глюкози в крові).

Вуглеводи є легкою мішенню для огрядного зменшення, оскільки в сучасному світі багато людей споживають занадто багато з них і, як правило, з бідних джерел (сода, кондитерські вироби). Часто просто виключаючи соди від дієти досить, щоб нормалізувати деякі люди.

На вершині цієї харчової промисловості надав нам легкий доступ до багатьох високим вмістом вуглеводів продукти, виготовлені з пшениці, ячменю та жита, які містять глютен і лектин, який захистить рослина використовує, щоб спробувати отруїти тварин, споживаючих його. У деяких людей є алергія на них (без глютену) і деякі люди з працею переносять це (повільно набирають вагу з плином часу), а інші, здається, бути в змозі впоратися з цим.

В резюме: вживання насичених жирів, що містяться в тваринних жирів та масел, не робить вас жир. Їдять занадто багато їжі з дерьмовых джерел товстіють. Спробуйте і отримаєте свої вуглеводи з хороших джерел, не містять глютен і лектину. Ці приклади будуть практично будь-які овочі, і деякі бульби, такі як картопля, солодкий картопля і білий рис (коричневий рис зберігає зародок на ньому, містить глютен або лектини, не пам'ятаю). Якщо у вас є багато ваги, щоб втратити його може бути досить вигідно не налягайте на вуглеводи, але видаляючи їх повністю може бути важко на вашому тілі (але ваше тіло може зробити їх від жирів і білків).

Редагувати: прямий відповідь на ваше питання полягає в тому, що обидва вуглеводів і жирної їжі може сприяти збільшенню ваги. Умови, в яких вони споживаються і композиції з них буде змінюватись.

+605
mgild 15 черв. 2017 р., 04:02:59

Якщо я вийти з будівлі тіла . мої жирові відкладення значно збільшити і ожиріння

+602
Eh Jewel 15 серп. 2012 р., 04:29:59

Я використовую фігурні ковзани і я піднімаю свій скейт і поставив його назад з кінчику мого коника волочаться по землі. Ви eventully прийти до зупинки. Він може відчувати себе, як ви збираєтеся потрапити в перші пару разів, але після того, як ви отримаєте повісити його, це дуже легко. Ви повинні спробувати це.

+569
Jessica Salazar 29 бер. 2019 р., 16:19:19

Мені 21 років 1,75 м і начебто 64.5 кг. і почав займатися кікбоксингом 3 рази на тиждень протягом 4 місяців. Кікбоксинг містить витривалості і силових тренувань майже для всього тіла. Я нічого не робив протягом тривалого часу, перш ніж, що, крім гри в футбол(футбол) за півтора року (протягом 4 років, коли я нічого не робив, хіба що...), так як я почав займатися кікбоксингом я помітив великі зміни в моєму тілі. Мої плечі стають ширшими, а мої руки не дивіться, що слабкий.

Але у мене ще є одна проблема. У мене є жиру навколо мого живота це не дуже багато. Але це хреново. Я хочу зробити АБС до серпня, так що я можу показати моє тіло, не отримуючи невизначеним і втрачає впевненість про моєму тілі.

Півтора тижні тому я почав робити присідання кожен день. 40 присідань, потім 20 віджимань і після цього присідання 40 разів. Але це дуже корисно для спалювання жиру є? Або що я можу зробити для спалювання жиру? Я подумав про те, біг на днів я не кікбоксинг, але я не хочу схуднути, просто спалювати жир. Як я можу домогтися цього?

Редагувати: я не знаю якщо це важливо, але графік тренувань виглядає так:

Понеділок: Кікбоксинг

Вівторок: присідання-віджимання (я хочу додати біг)

Лютого: Кікбоксинг

Четвер: присідання-віджимання (я хочу додати біг)

П'ятниця: Кікбоксинг

Субота: Situp-віджимання (не щосуботи, тільки тоді, коли я мотивований :Р )

У неділю ж, як і в суботу, крім Я хочу додати біг.

+562
Evaughnmin 12 лип. 2011 р., 14:29:17

Робити однією рукою лат pulldowns або вузьким хватом в лещатах лат pulldowns. Але робити це, сидячи на землі, так що ви отримаєте повний діапазон руху. Перейти на більш важкі ваги при певній підтримці. Якщо ви вже робите однією рукою, віджимання я думаю мені не потрібно пояснювати докладно, ви будете відчувати фізичних вправ. Також спробувати перевернуті рядка.

+524
Ebodas 3 жовт. 2014 р., 12:21:10

Якщо ви новачок в підйомі просто взяти щось базове з інтернету, свій склад, здається, не надто тривожна, щоб надмірна або недостатня вага, так що якщо ви тільки вибираєте план і слідувати йому з хорошій формі(це важливо) і змушувати себе, дотримуватися дієти і залишатися послідовним з ваших тренувань ви побачите результати.

Як хто-то, хто є новим для навчання вам просто потрібно слідувати плану, який ви будете дотримуватися і просто почати. Вивчити форми і залишатися суворим з ним.

Якщо ви погуглите, інформація є. Коли ви йшли протягом кількох місяців, якщо ви хочете бути стрункішою і лише потім починайте кардіо-і різати, але зараз, просто поїсти в чистоті і поїзд.

+449
Stefanski13 12 січ. 2010 р., 22:17:35

Я читала одночасно використовувати рот і ніс, але виявив, що якщо ніс буде добре фільтрувати повітря, це не дуже добре фільтрувати краплі води плескатися. Води в ніс не приємно.

Я в кінцевому підсумку покупка повного занурення "про2 в H2O не, Звичайно на дихання в плаванні" і вчить З порожнини рота, з носа.

+436
omtn7 26 січ. 2016 р., 11:23:14

Тренування Будинку Вправи

Ось кілька (для початківців) вправи, які я наведу кілька моїх клієнтів, які тренуються вдома. Наступний буде містити посилання на інструкції, відео і зображень, які показують вам, які частини тіла ви будете тренуватися.

В описі надані посилання допоможуть. Вони досконально пояснити і допомогли мені закінчити деякі з моїх вправ.

Примітка: Я не впевнений, що якщо б у вас була лавка, так що я пробував, включаючи вправи, які не було ніяких лавок


Тому

 • Доброго ранку поперек зміцнював & тонер
 • Станова тяга (проміжний) повне тіло зміцнювач, але зосереджені на нижній частині спини
 • Нахилився над рядами (гантелей) (штангою) відмінно підходить для тонування і середньої частини спини

Груди

Кожен вид віджимання буде тонус грудей. Це також допоможе тон ваших трицепсів (задньої частини зброї). Біля кожної вправи я буду пояснювати, що працює, що трохи більше.


Плече


Ноги


Біцепс

Всі ці тон вашої руки


Трицепс

Всі ці тон вашої руки


Кардіо

 • Велосипед
 • Стрибки
 • Скакалка
 • Віджимання (важче тренування)

Виконайте 3 до 4 комплектів 15-20 repititions, і ви отримаєте результат тонування. Ви будете хворіти, але ... ні болю, ні виграшу!

Сподіваюся, що це допомагає, удачі вам в ваших вправах! Це може здатися багато, але, будь ласка, не намагайтеся виконати все і відразу! Я просто надав вам деякі ідеї і посилання на пояснення вправ, які можна робити вдома.

Продовжуй йти, навіть якщо ви робите деякі з цих вправ! :)

+405
Shazzadur 5 січ. 2018 р., 11:56:21

Я почав підніматися по листопад 2014 року. Я був 84Kgs і у мене було 30% жиру з лінією талії 37 дюймів. Я зменшив свою вагу на 74Kgs, жиру до 20,2% і талія до 32,6 дюйма.

Я бачу визначення в м'язовій групі, але так як я втратив багато ваги я виглядаю стрункою. Тепер я хочу взяти мої м'язи і тренування на наступний рівень. Мої цілі на найближчі 3 місяці:

 • Втратити жир з нижньої частини живота і беруть% жиру до 15%
 • Додати більше розміром і визначення моєї м'язи
 • Додати більше сили

Моя нинішня програма розбита як :

Понеділок : Руки

Вівторок : Плечі

Середа : Спина

Четвер : Груди

П'ятниця : Ноги

Субота і Неділя : Відпочинок

Я роблю трохи кардіо між Всі набори.

Я прийшов через багато програм, але я просто не можу знайти правильний. Крім Того, Дієта. Я вегетаріанець і більшість програм показують, що дієта Є 6 разів на день і більшість з них містять невегетарианские речі. Може хто-небудь запропонувати мені рутинна сторона мої вимоги і допомагати мені план моєї дієти графік. Ваші пропозиції по-справжньому цінне.

+380
Maddes 28 лют. 2019 р., 06:25:49
Тріатлон-це багатоетапний конкурс, що передбачає завершення трьох безперервних і послідовних дисциплін на витривалість. У той час як безліч варіацій на спорт існують, триатлон, в найбільш популярній формі, включає в себе плавання, велоспорт і біг в безпосередній наступності на різних відстанях.
+379
Fadly Fadel 28 квіт. 2016 р., 18:04:57

Немає нічого поганого в тому, що ти робиш. Головна причина, по якій ти не маючи ті ж результати, що коли тобі було 15, просто тому що тобі не більше 15.

У підлітковому віці, ваш організм ще росте, і все, що ви продовжуєте навчання, буде впливати на те, як ваше тіло росте. У вашому випадку ви їхали на велосипеді, а ваше тіло зазнає величезні зміни, тому він був по суті для життя велосипедистів.

Кардіо і ріст м'язів

Є приказка у фітнес-індустрії; кардіо вбиває прибуток.

Це правило, але це половина правди в кращому випадку.

Нарощування м'язової маси-це пов'язано з набором ваги, але і сердечно прив'язаний до схуднення. Звичайно, є "м'язи, скинути жир" інтернет, яка є бажаною в цілій галузі, однак важко зробити. Якщо це ваша мета, ви повинні бути дуже конкретними у ваших починаннях.

Генетика

Ніколи не недооцінюйте силу генетики. Ваш друг, який не ходить в тренажерний зал, напевно, просто генетично обдарований.

+376
timurak 3 квіт. 2010 р., 09:35:18

Втратити ІМТ

По-перше, ви не повинні були дивитися на ІМТ. ІМТ-це співвідношення між вагою і зростом, він не враховує, який тип вага ти носиш (тобто жир або м'язи).

Я наприклад, мають дуже низьку жировий прошарок (між 6-8% більшу частину року), але мій ІМТ в середньому, тому що я дуже м'язистий, яка Рему моя вага вгору. Хтось, хто ніколи нічого не виходить, може мати той же ІМТ, як і я, незважаючи на те, що я дуже здоровий і у нього може не бути.

Тепер, коли ми отримали, що з Шляху, дійсно вага те, що ви повинні піклуватися? Чому ви хочете важити 65кг? Подумайте, що ви хочете досягти. Коли ви задоволені? У вас є певна мета? Певну відстань, яку ви хочете виконати, визначеної так, як ви хочете виглядати?

Я б особисто пропоную не дивлячись на число на шкалі, а скоріше перевірити, як ви виглядати і відчувати себе. Якщо ви щасливі з вашим рівнем фізичної підготовки або як ти виглядаєш, ти молодець.

Втратити більше ваги, працювати

Чим ти займався останні 4 місяці були хорошим початком, але ви сказали, що 20 хвилин бігу стає легше. Я хотів би запропонувати, щоб менше бігати частіше і довше, і, можливо зробити 1 або 2 иррегвойу тренування з гантелями або в тренажерному залі (тому давайте говорити замість нього працює 5 - 7 днів + займаюся гантелями тренування, ви могли б працювати 4 - 5 днів + 2 дні від сили тренувань), проблема в тому, ви почнете купувати більше м'язів і таким чином ви можете насправді набрати вагу. Я думаю, що це буде більш здоровою, тому що ви будете мати більш збалансовану рутини, але вона не може отримати вас до вашої мети 65кг.

Якщо ваша єдина мета-схуднути, не робити ніяких тренувань сили. Почати робити 30 хвилин працює, і спробуйте працювати в напрямку 1годину спуски. Якщо у вас немає часу на 1годину працює, ви можете почати, щоб перемикатися між витривалість працює (може у вихідні?) і інтервал працює.

+349
mathlover314 18 груд. 2019 р., 13:03:05

Я почала практикувати йогу регулярно (2-4 рази на тиждень) трохи більше року тому, і швидко виявили, що теплий віньяса флоу йога була кращою для мене, коли справа дійшла до підвищення гнучкості. Температуру грілки дозволяє мені трохи розслабитися швидше, і швидше, повторні потоки дозвольте мені зауважити різницю в моїй гнучкість між стартом і фінішем класу.

БКЭ, як вже згадувалося вище, всі наші інструктори мають різні стилі, тому дуже важливо спробувати кілька різних вчителів, щоб перевірити, які методи є найбільш вигідний для вас.

+317
Dzmitriy Salodki 13 січ. 2013 р., 20:02:00

В (250 фунтів) 113kg ви брюзглы. Щоб схуднути, потрібно їсти нижче суми калорій вам потрібно в день. Коли ви 17 ви не з медичної точки зору класифікується як дорослий, більшість лікарів і прямуємо до кінця ваш зріст (тим більше, як чоловік).

Обмеження калорій нижче 1500 не рекомендується для будь-якого здорового чоловіка будь-якої висоти і нижня межа. Вибрані ліміти звучить розумно, я б все-таки переглянути кожні 6 місяців, щоб переконатися, що ви не плато у вашій втраті ваги.

Обмеження калорій може в деяких випадках привести до відсталості, але також варто врахувати, що інші страждають на ожиріння в підлітковому віці має дуже сильну кореляцію зі збільшенням ваги у morbidly брюзглых у свій річний 20С.

Вторячи іншої відповіді, здорове харчування вкрай важливо у вашому віці, потрібні вітаміни і мінерали, щоб переконатися, що ви правильно рости і 1900 калорій все ще багато, щоб переконатися, що ви правильно харчуватися.

Як і все "чисто рада" вам слід звернутися за коментарем лікаря, перш ніж приймати на дієті.

+313
gaspanic 21 груд. 2014 р., 17:17:49

Я працюю в тренажерному залі і робити силові тренування і кардіо поперемінно. Як загального працездатного населення, я працюю з 9 ранку до 5 вечора. І я розробник програмного забезпечення, так що по більшій частині, я сидів за моїм столом.

Я працюю пізно ввечері (після 7 вечора) протягом останніх 3 років. Я подумую про зміну моєї роботи часу на ранок(близько 7 ранку). Ось я і хотів дізнатися які плюси і мінуси Робота в першій половині дня проти працюють у вечірній час для людей, які мають схожий спосіб життя, як я?

+269
Nathaniel Rendo 23 серп. 2010 р., 02:07:57

По-перше, біль, що ви відчуваєте 'крепатура' (Домс).

Від WebMD:

"Крепатура (презервативи) є загальним результатом фізичної діяльність, яка підкреслює м'язової тканини за те, що він звик до".

"Незалежно від того, що ти хворий, є ще поліпшення відбуваються в м'язах під час тренування."

Це дуже спірне питання - ви знайдете людей дуже різні думки з цього питання. Я відчуваю, що основна причина це з-за того, що всі люди різні, і іноді люди відчувають, що їхній власний шлях є єдиним способом.

Одна з поширених помилок полягає в тому, що Домс є ознакою хорошого тренування. Хоча це правда, що Домс показує, що у вас була хороша тренування, насправді вона має мало спільного з якою гарною тренування - це цілком можливо, щоб мати хорошу тренування без Домс. Якщо ви не розвивається, зберігаючи і не втрачаючи сили в свої ліфти, свої тренування, скоріше за все, добре.

Домс-це не завжди привід пропускати тренування, як я вже говорив всі люди різні, кожна людина виробляє різну кількість тестостерону, а у людей різні часи відновлення. Ви повинні прислухатися до свого організму – це займе час, щоб правильно зрозуміти, як навчитися слухати своє тіло, але це єдиний спосіб отримати точну відповідь, скільки днів відпочинку ви особисто повинні прийняти.

Як правило люди кажуть, що ви повинні відпочити близько 1 тижня в частину тіла, але тоді й інші теж кажуть, що треба тільки про 48-72hrs для великої м'язи, щоб відновитися і бути готовим до повномасштабної знову напасти на нього. Дізнайтеся, що працює краще для вас і йти з цим.

+223
Vadimka07 12 трав. 2013 р., 17:40:45

Деякі з сучасних, освоєних продуктів харчування може призвести до запалення кишечника - пшениця (клейковина), лобода (сапоніни), і бобові деякі приклади продуктів, які можуть сповільнити відновлення.

Крім того, ці продукти, поряд з іншими вуглеводний багаті продукти, такі як картопля - привести до інсулін шипами, що зробити це буде дуже складно втрачати жир. Проведення великої кількості жиру сам по собі запальний і робить вправи за вибором (бігом) великим стресом для вашого тіла, ніж було б інакше, якщо тільки з-за доданого ваги.

Нарешті, ці продукти можуть призвести до грубих дисбалансу омега 3 і 6 років. Такий дисбаланс (занадто багато омега-6, не вистачає 3) також можуть перешкоджати одужання. Насіння льону мають більшу співвідношення омега-3, але вони не є омега-3 найбільш необхідних організму.

+210
Kiran Sk 20 серп. 2012 р., 16:07:48

Я не можу сказати вам, як уникнути болю, як зменшити його.

Взагалі, у мене є набагато краще розуміння подібних питань після того, як я почав займатися йогою. Я не можу повторити те, що йоги кажуть тут. Це буде просто змусити вас сміятися: дивні заяви на кшталт "відчуй енергію піднімається із землі і через все ваше тіло". Однак, коли я роблю те, що я думаю, що вони від мене хочуть, я відчуваю себе набагато краще.

По-перше, прес стегнами вгору і тримають високу напругу в глибоких АБС. Це не йога, а як ви виконуєте цю вправу в правильній манері. Потім натисніть нижню плеча назад і вниз і тримають високу напругу, як ви робите в багатьох інших вправах. Не мішок на плече.

Тепер, якщо ви знаєте вправи воїн від йоги і як прес ноги разом, це є перевагою. В той час як ви тримаєте руку ви відпочиваєте у вертикальному положенні, потім думати про насущні передпліччя вниз і до ніг, і навіть це здається неможливим, ноги вниз і в бік передпліччя.

Якщо ви робите все правильно, ви відчуєте, як вага вашого тіла раптом знижується. Так це біль.

У рамках написання цієї відповіді, я зробила цю вправу протягом 2 хвилини і єдина причина, я пішов, що мого живота тремтів. Я відчув, тільки незначну біль у нижній лікоть. До йоги, мені завжди доводилося зупинятися через болі в лікоть і плече.

+198
Flemming s 30 груд. 2012 р., 05:01:00

Багато калію в бананах, великий 136 г банана міститься 477 мг калію, що вельми непогано. Наскільки на тренуванні банан великий, щоб поїсти перед, під час і після, вони маленькі і можуть бути з'їдені самостійно, де, як і ряд інших високих калій продукти повинні бути частиною їжі.

Але очевидно, що якщо вам не подобається смак, то шукати в іншому місці в одному з багатьох продуктів, які містять калій - це хороший план. Як щодо чорносливу або сливовий сік, гарбузове насіння або родзинки, які є відмінним джерелом калію?

Можна приймати препарати калію, але ви повинні враховувати, що це лише один з поживних речовин, які ви будете отримувати з них, у якому будь-які продукти будуть мати інші поживні переваги на вершині калію, плюс фрукти, такі як родзинки і природними цукрами, які нададуть вам необхідну енергію для тренування.

+193
TinPianoMan 27 трав. 2017 р., 10:45:38

Коли я пішов кататися на ковзанах, я завжди просто давайте тертя в кінцевому підсумку уповільнити мене (або стіни). Я не хочу більше цього робити!

Що я можу зробити, щоб тренуватися правильно зупинити? Як відбувається процес повної зупинки за бажанням, формою тіла, слід прийняти, і м'язи, які активно використовуються при цьому?

+67
Vanjuli 19 жовт. 2016 р., 08:42:26

Я працював обертається чергової зміни, яка складалася з днів(6-2) гойдалки(2-10) і середні частоти(10-6). Важливо завжди прислухатися до свого організму, і якщо ви відчуваєте себе добре, оскільки ці зміни можуть бути важко на вашому тілі. На денну зміну, я буду працювати в другій половині дня, так як вставати дуже рано, може бути важко. На гойдалках, я буду працювати незадовго перед початком роботи, зазвичай близько 1. Отсевки було складно, але я спробую позайматися незабаром після того, як я встав, зазвичай близько 2. Це означає, що я завжди працював між полуднем і 3 кожен день! Тіло добре ритми, так що якщо ви не можете дати йому хороший ритм сну, принаймні, дати йому хороший ритм тренування. Сподіваюся, що допомагає!

+54
Murzario 13 трав. 2019 р., 19:48:07

Як лактозу людина, я майже завжди буває пронос, коли я п'ю молоко.

Але навіть якщо мій шлунок викидає її в іншу сторону, це принаймні може витягти з нього білок для нарощування м'язової маси? Якщо так, то скільки?

+53
fedesismo 3 вер. 2019 р., 04:41:57

Дивлячись на вашу підходів і повторень, схоже, ви намагаєтеся додати м'язи, так що ось мої два центи:

Тримайте його на 4 сету з 8-12 повторень, у вашому випадку я рекомендував би йти з великою вагою на початку, скажімо 155-165фунта (після легкої розминки набір з 90иш фунтів). Якщо ви відчуваєте себе належним чином, вам залишиться лише додати 5-10 кг за раз і кількість повторень буде зменшуватися приблизно на 1-2. Ваш останній набір Ви будуть боротися, досягне 8. Майте на увазі, це з хорошим корректировщиком.

Ваш корректировщик дозволить вам боротися з вагою, лише злегка допомагаючи, просто достатньо, щоб тримати планку рухати. Вони повинні дозволити вам знати, якщо ви можете продовжувати йти. Якщо у вас є коректувальник, ви також можете спробувати негативів. Це принесе вашій лавці вгору швидко, але ви втратите деякі витривалість.

Ваші періоди відпочинку між теж дуже важливо. Тримайте його між 30-45 секунд, в деяких випадках дають додаткову 10 секунд, якщо необхідно, щоб правильно закінчити свій наступний набір. Якщо у вас довгі періоди відпочинку ви зможете робити більше, але на вихідні дні ваші м'язи будуть помітно м'якше. Крім того, я б не стала робити груди два рази в тиждень.

Нахил гантелі Прес-це добре. Ваші представники хоч літати по два вищих. Зберегти її до 4 наборів 8-12.

Якщо ви виявите, що ви можете підніміть штангу до грудей, але боротися, щоб отримати його повз півдорозі, це коли ваші трицепси повинні врізати дуба. Ви хочете кинути в 3-х вправах після грудей дати поштовх. Ви можете зробити провали, однією рукою над розширень, плоскою лаві дробарки черепа, кабельні трицепсів розширень з мотузкою або бар, так як ударив його по-різному.

У кінцевому рахунку, якщо це не допомогло, тоді ви можете хотіти розглянути зміни в свій раціон, 3 комплекти 5 підйому важких з 3 до 5 хвилин, інші.

+37
Renan Coelho 11 серп. 2016 р., 06:36:50

Ви не самотні в цьому почутті, це звичайний жарт, що як тільки ви починаєте підняття тягарів для нарощування м'язової маси, ви більше не піднімати, щоб отримати "великий", ви піднімаєте отримати "більше/краще, ніж інші".

Ви вже визнаєте, що вам не подобаються ці почуття, ймовірно, вони будуть зникати з плином часу (вони зробили для мене). Не бийте себе про це, це нормально, щоб мати конкурентні спонукання, навіть якщо вони відчувають себе зайвими.

+15
user351481 16 лист. 2011 р., 08:45:59

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil